Zestaw Bento z Zestawem Przygotowawczym z 3 Posiłkami Tylko 21,24 USD po wyłącznej zniżce (reg. 50 USD!)

Amber Cohen

Łał! Pospiesz się i zdobądź WSPANIAŁĄ ofertę na 10 zestaw bento z pakietem przygotowania trzech posiłków!

Pastelowy zielony zestaw trzech posiłków, zestaw do przygotowania świeżego opakowania bento

Zulily ma to Zestaw Bento Box z 3 Posiłkami Contemporary Prep Pack za jedyne $24,99 już teraz! As well as, kiedy robisz zakupy przez nasz linkzaoszczędzisz dodatkowe 15% zniżki, a to tylko 21,24 USD!

To tylko 7,08 USD za pojemnik, co jest świetną okazją. To regularnie 49,99 USD i obecnie 39,99 USD na Amazon. 10 zestaw na lunch jest idealny do szkolnych obiadów LUB planowania posiłków, kontrolowania porcji i zbilansowanego jedzenia poza domem. Clean Prep Pack nie zawiera BPA, można go używać w kuchence mikrofalowej i częściowo myć w zmywarce.

Wysyłka zaczyna się od 6,99 USD. Ale jeśli złożysz jedno zamówienie dzisiaj, pozostałe zostaną wysłane ZA DARMO dzisiaj do 23:59 czasu pacyficznego!

Więcej podobnych postów

Powrót do szkoły Oferty sprzedaży Gorące oferty Oferty kuchni Oferty on line

Interakcje czytelnika

Polityka Oszczędności Pieniędzy Mom®

Uwielbiamy komentarze czytelników, więc dołącz do swoich przemyśleń poniżej! Dokładamy wszelkich starań, aby 10 weblog był optymistyczny i zachęcający, więc prosimy o serdeczne i uprzejme komentarze. Przeczytaj więcej informacji na temat naszej polityki komentarzy.

&#13
&#13

Next Post

Megan Thee Stallion opanowała sztukę wyrośniętego uderzenia kurtyny – zobacz zdjęcia

Zapnij pasy, ponieważ Megan Thee Ogier ma się wydać Nowa Muzyka. 20 lipca ogłoszenie pojawiło się wraz ze zdjęciem jej wspaniałych grzywek z zasłonami, sięgającymi tuż nad poziomem podbródka. Każde kliknięcie przez nią Historia na Instagramie przyszedł z pochlebnym kątem jej nowego, dorosłego stylu grzywki do zasłon. Delikatna i miękka […]
RNLI supports Spar Lancashire School Games baton relay with boat handover between Morecambe and Fleetwood – Retail Times