Wyścig do sukcesu analitycznego

Amber Cohen

Głośniki

Danica Konetski

Główny przemysł, towary konsumenckie w opakowaniach
Dane skarbów

Danica Konetski jest dyrektorem branżowym ds. towarów konsumpcyjnych w opakowaniach dla danych skarbowych, wiodącym dostawcą platformy danych konsumenckich (CDP) dla przedsiębiorstw. Wcześniej zajmowała się spostrzeżeniami i analityką zarówno w Kraft, jak i ConAgra. Była również dostawcą-partnerem z rolami konsultingowymi i sprzedażowymi w Kantar (spółka WPP), a ostatnio w IBM, gdzie uzyskała certyfikat starszego eksperta ds. branży konsumenckiej i pracowała w Data and Analytic Products and services oraz IBM Providers dla Siły sprzedaży. Danica ukończyła studia MMR w Terry College or university of Business enterprise na College of Ga.

Irene Sibaja

Dyrektor branży, handel detaliczny
Dane skarbów

Irene Sibaja jest dyrektorem branżowym ds. handlu detalicznego w zakresie danych skarbowych, wiodącego dostawcy platformy danych konsumenckich (CDP) dla przedsiębiorstw. Wcześniej była wiceprezesem ds. sukcesu klienta Sam’s Club, a wcześniej kierowała strategicznymi inicjatywami marketingowymi dla klientów w ramach portfolio Kimberly Clark dla Walmart i Sam’s Club. W swojej istocie Irene ma obsesję na punkcie klienta – wykorzystuje to skupienie i 25 lat sukcesów w strategii, sprzedaży detalicznej i analizie danych, aby wprowadzać innowacyjne rozwiązania ROI w różnych organizacjach. Posiada tytuł MBA z Harvard Enterprise University oraz licencjat z języka angielskiego na Uniwersytecie Rice.

Tim Denman

Redaktor naczelny
RIS

Lisa Johnston

Redaktor
CGT

Next Post

Seiko planuje nowy butik na Bond Street

&#13 &#13 &#13 4 lipca 2022&#13 &#13 Autor: Ruth Faulkner Marka zegarków Seiko otworzy jesienią nowy butik na londyńskiej Bond Avenue. &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 Ten obszar jest zarezerwowany. Proszę Zarejestruj się dla dostępu dla gości, lub Subskrybuj aby uzyskać pełny dostęp, aby kontynuować czytanie. Jeśli jesteś […]