Wyprzedaż Theragun Pro: najlepszy pistolet do masażu marki jest teraz o 100 USD taniej

Amber Cohen

Czy Theragun jest tego wart? Założę się, że tak. Ale teraz jest to jeszcze bardziej tego warte — Therabody, marka stojąca za Theragun, oferuje do 100 USD z asortymentu pistoletów do masażu zatwierdzonych przez NBA. Umowa obejmuje również Theragun Pro, śmietankę z rodziny Theragun.

Pistolety do masażu Therabody pomagają zwiększyć przepływ krwi i rozluźnić sztywność, łagodząc codzienne stresy, które nękają twoje słabe napięte mięśnie. Każdy product produkowany przez markę jest dość gwiezdny, ale Theragun Professional oferuje najbardziej intensywną terapię perkusyjną wraz z doskonałą personalizacją. Therabody udało się stworzyć silnik, który nie poświęca mocy na rzecz ciszy, to tylko jeden z powodów, dla których tak bardzo to kochamy. Cóż, to i jego ergonomiczna konstrukcja, pięciogodzinna żywotność baterii, sześć dodatkowych nasadek i sposób, w jaki czujesz się jak jeden z tych nadmuchiwanych mężczyzn z tuby Nie.

Mięśnie są już przyjemnie galaretowate? Oto siedem innych ofert, które warto sprawdzić, od przystojnego krzesła biurowego do korekcji postawy po francuską prasę primo java.

Wszystkie produkty przedstawione na GQ są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Next Post

Cyfrowa frytownica powietrzna Gourmia 8-kwarta Tylko 59 USD Wysyłana na Walmart.com (zwykle 89 USD)

Walmart ma frytownicę, którą pokochasz! Pospiesz się do Walmart.com gdzie możesz zdobyć punkty Gourmia 8-kwarta frytkownica powietrzna za jedyne 59 USD wysłane (zwykle 99 USD)! Ten 8-kwarta frytkownica powietrzna oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby nakarmić całą rodzinę i pozwala szybko i równomiernie gotować jedzenie i sprawić, że będzie chrupiące z […]