Wyprzedaż kolego EKG dla jelenia: Najlepszy czajnik elektryczny dla miłośników kawy jest teraz 28% taniej (plus 7 innych ofert Epic Gear, które Kupujemy)

Amber Cohen

Fellow zyskał miano jednej z najlepszych marek akcesoriów do kawy. Nie tylko działają wyjątkowo dobrze, ale są jednymi z najlepiej wyglądających akcesoriów do kawy. Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG może być jednym z jej najpopularniejszych produktów, chwalonym za elegancki wygląd, przydatne funkcje i wysoką cenę.

Fellow Stagg EKG wyróżnia się wylewką typu „gęsia szyja”, która zapewnia większą (i wolniejszą) kontrolę podczas nalewania gorącej wody. Pomaga baristom, gdy parzą kawę przelewową, a także nadaje się do wszystkiego, do czego potrzebujesz gorącej wody. Czajnik elektryczny można ustawić na dowolną temperaturę od 135 do 212 stopni Fahrenheita, a czajnik jest w stanie utrzymać tę temperaturę do godziny. Co więcej, ta rzecz wygląda tak dobrze na blacie kuchennym.

Dzięki wyprzedaży Nordstrom Anniversary, która oferuje duże okazje na męskie gadżety, walizki i słodkie produkty Khiels, możesz teraz kupić najlepszy czajnik elektryczny w grze z prawie 30% zniżką.

Kolega Stagg EKG czajnik elektryczny

Jeśli nie szukasz eleganckiego czajnika elektrycznego Fellow Stagg EKG, oto 7 innych świetnych ofert, które warto kupić w tym tygodniu.

Wszystkie produkty prezentowane na GQ są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Next Post

Centrum handlowe Infiniti świętuje swoją rocznicę ze swoimi klientami, oferując im wspaniałe doświadczenia i nagrody

Infiniti Mall, oddział K Raheja Realty Team, był świadkiem wieczoru wypełnionego radością, muzyką i nagrodami podczas obchodów swojej rocznicy. Infiniti Shopping mall wychwalało swoją chwalebną podróż z pracownikami i klientami, którzy odegrali znaczącą rolę w uczynieniu tej podróży tak udaną. W ramach jubileuszu centrum handlowe zorientowane na klienta zorganizowało specjalne […]