Wyniki D-Mart za I kwartał: przychody skaczą prawie dwukrotnie do 9806 rupii rupii

Amber Cohen

Avenue Supermarts Ltd, która jest właścicielem i operatorem sieci detalicznej D-Mart, odnotowała prawie dwukrotny wzrost przychodów z działalności operacyjnej do 9 806,89 rupii crore za pierwszy kwartał zakończony 30 czerwca 2022 r.

Firma uzyskała przychody z działalności w wysokości 5031,75 crore Rs w kwartale kwiecień-czerwiec rok temu, Avenue Supermarts poinformował BSE w zgłoszeniu regulacyjnym.

Jednostkowe przychody z działalności operacyjnej za kwartał zakończony (QE) 30 czerwca 2022 r. wyniosły 9 806,89 crore rupii,” powiedział Avenue Supermarts w zgłoszeniu regulacyjnym podczas udostępniania aktualizacji firmy pod koniec kwartału.

Pomaga w tym również stosunkowo niska podstawa pandemii, która wpłynęła na odpowiedni kwartał. Łączna liczba sklepów na dzień 30 czerwca 2022 r. wyniosła 294.

W kwartale kwiecień-czerwiec roku obrotowego 2020-21, samodzielne przychody Avenue Supermarts wyniosły 3 833,23 crore rupii. Było to 5 780,53 crore Rs w okresie przed pandemią kwiecień-czerwiec roku obrotowego 2019-20.

Promowany przez Radhakishana Damaniego i jego rodzinę, D-Mart sprzedaje podstawowe produkty domowe i osobiste na rynkach, które obejmują: Maharashtra, Gujarat, Andhra Pradesh, Madhya Pradesh, Karnataka, Telangana, Chhattisgarh, NCR, Tamil Nadu, Pendżab i Radżastan.


Next Post

Niedziele z Tabs Kot, Makijaż i uroda Blog Maskotka, Cz. 717

Kochanie, jesteś fajerwerkiem! Tak, właśnie zacytowałem Katy Perry, która była gwiazdą jednego z corocznych grilli Tabsa z okazji 4 lipca. W tym roku byłem odpowiedzialny za pokaz sztucznych ogni, co nie jest czymś, co zwykle znajduje się w opisie pracy asystenta kota, ale kiedy asystujesz supermodelce o dużej mocy, uczysz […]