Wspaniałe samouczki z biżuterią z gliny polimerowej i tworzenie znaczków autorstwa PolymerClayTutorials

Amber Cohen

Eugena z Wirginii z Poradniki dotyczące gliny polimerowej Wyraźnie uwielbia wymyślać nowe techniki, jak widać z jej pięknych faux cloisonne (powyżej), fake leather-based i fake metal (oba poniżej).

Eugena mówi:

Moje tutoriale opisują przede wszystkim moje nowe techniki, a projekty służą do ilustracji. Zawsze upewniam się, że każdy krok jest jasno wyjaśniony i towarzyszy mu wysokiej jakości zbliżenie oraz zawiera wyjaśnienia dotyczące zapobiegania i poprawiania ewentualnych błędów.

Jest wyraźnie doświadczonym instruktorem glinki polimerowej, ponieważ przewiduje i prowadzi uczniów przez nieznane metody.

Eugena ma również kilka uroczych samouczków o liściach dla miłośników przyrody. Jej samouczki z otwartą pracą wyglądają tak naturalnie w neutralnych odcieniach.

Na koniec, ale zdecydowanie nie mniej ważne, jest jej samouczek dotyczący tworzenia własnych niestandardowych stempli do pracy z gliny polimerowej. Myślę, że możesz również wykorzystać jej technikę do robienia noży! Nie musisz uczyć się drukowania 3D!

Samouczek z gliny polimerowej ze sztucznej skóry

Samouczek z gliny polimerowej ze sztucznego metalu

Otwarta praca samouczek bransoletki z gliny polimerowej

Otwarta praca samouczek z gliny polimerowej

Zanim pójdziesz:

Ujawnienie

Ten web site może zawierać linki partnerskie. Otrzymuję niewielką opłatę za wszelkie produkty zakupione przez linki partnerskie. To idzie w kierunku wsparcia tego bloga i dostarczania czytelnikom informacji o zasobach. Wyrażone opinie są wyłącznie moje. Byłyby takie similar bez względu na to, czy otrzymam jakiekolwiek odszkodowanie.

______________________________

Next Post

20 najlepszych produktów do pielęgnacji skóry 2022 r

Najlepszy ogólny produkt Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, nie musisz iść na kompromis w kwestii skuteczności i bezpieczeństwa. Wiele lat temu konsumenci często musieli wybierać między produktami do pielęgnacji skóry pochodzenia naturalnego, które uważano za bezpieczne, ale nie zawsze skuteczne, lub syntetycznymi produktami do pielęgnacji skóry, które były skuteczne, ale […]