Warkocze Belli Hadid uzdrowiły moje wewnętrzne dziecko – zobacz zdjęcie

Amber Cohen

Na wybiegu Bella Hadid zawsze emanuje zaciekłością. Jednak poza wybiegiem często prezentuje bardziej beztroski, zrelaksowany wygląd – w tym słodkie fryzury. 14 lipca modelka zabrała się do niej Historia na Instagramie żeby pochwalić się jednym z jej najbardziej uroczych wyglądów – warkoczykami, które poważnie przywróciły mnie do dziecięcych poranków i moich ulubionych gumek do włosów.

Ostatnie posty modelki pokazują ją spacerowy przez Europę i sprowadzając jej piękno i zabawną estetykę za granicę. Nie mogłem powstrzymać się od zrobienia zdjęcia różowych warkoczy Hadid z muszką, którymi kołysała się, popijając zimne piwo. Jestem pewien, że wielu z nas ma słabe wspomnienie noszenia tej samej fryzury w dniu gimnazjum w latach 90., a teraz mamy Hadid, który daje nam nostalgię za warkoczami w dzisiejszych czasach. Świeże, letnie frędzle Hadid również doskonale pasują do tego stylu. Miękkie grzywki zyskują na popularności, więc musimy jeszcze raz nadać temu niskiemu warkoczowi wygląd.

Oczywiście nie możemy nie zauważyć również paznokci Hadida. Jej klasyczny francuski manicure dodał kolejny słodki akcent do jej stroju, uzupełniając różowe kokardki na obu warkoczach i gorsetowej górze. Hadid nadal z powodzeniem oddaje hołd stylowi lat 90. i wczesnych lat, więc zostawimy Ci trochę Urok bardzo najlepsze produkty do stylizacji, które pomogą Ci skopiować jej zalotne warkocze warkocze dla siebie.


Więcej o nostalgicznych fryzurach:


Teraz obejrzyj 10-minutową rutynę kosmetyczną Sydney Sweeney:

Next Post

Zobacz, jak ten rzemieślnik naprawia platynowy pierścionek zaręczynowy żuty przez psa

Niektórzy z was mogą pamiętać czasy, kiedy pies zjadł moją bransoletkę ze skóry i drutu wikinga? Po prostu przerobiłem go ze świeżej skóry i różnych koralików, ponieważ była to próbka do robienia biżuterii (przed Covid). Ale klient Jordana z Nowoczesny złotnik dała mu swój platynowy pierścionek zaręczynowy, który został źle […]