Walijski parlament cementuje zaangażowanie we wspieranie lokalnych sklepów

Amber Cohen

Międzypartyjna grupa zajmująca się małymi sklepami spotkała się, aby zbadać, w jaki sposób małe sklepy przyczyniają się do realizacji strategii regeneracji sektora detalicznego w Walii.

Spotkaniu przewodniczyła Vikki Howells MS (członek Senedd), aw spotkaniu uczestniczyło wiele państw członkowskich i niezależnych stowarzyszeń handlu detalicznego.

Edward Woodall, dyrektor ds. relacji rządowych Association of Convenience Stores (ACS), podkreślił istotną rolę, jaką lokalne sklepy odgrywają w społecznościach w Walii i dla walijskiej gospodarki, przedstawiając problemy, z którymi obecnie borykają się te firmy, w tym rosnące rachunki za energię i koszty zatrudnienia.

Powiedział: „Lokalne sklepy odgrywają kluczową rolę w pomaganiu klientom w próbie zarządzania swoimi pieniędzmi w obliczu kryzysu związanego z kosztami życia.

„Dokonując zakupów w lokalnych sklepach, konsumenci robią małe i częste zakupy, korzystając z szeregu usług w jednym miejscu i oszczędzając na paliwie idąc do sklepów.

„Sprzedawcy detaliczni są zaangażowani w pomaganie swoim społecznościom w przezwyciężeniu kryzysu związanego z kosztami życia pomimo trwającego kryzysu związanego z kosztami handlu, z którym się zmagają.

„Będziemy nadal współpracować z walijskim rządem w zakresie ich wizji sprzedaży detalicznej, aby pomóc w ukształtowaniu planu działania, aby zapewnić, że odzwierciedla on problemy, z jakimi borykają się lokalne sklepy w Walii”.

Walijscy parlamentarzyści twierdzą, że wizja strategiczna zostanie wsparta planem działania w nadchodzących miesiącach.

Next Post

Natychmiastowe pakiety płatków owsianych Quaker 44-liczne pudełko Tylko 11 USD dostarczane dla członków Amazon Prime (zwykle 19,50 USD)

Śniadanie nigdy nie było łatwiejsze dzięki ofertom Amazon! Do 13 lipca udaj się do Amazonka gdzie Prime Members mogą zaopatrz się i zaoszczędź Large na przekąskach, napojach i innych popularnych produktach Frito-Lay i PepsiCo w ramach Amazon Key Times! W tej wyprzedaży jest mnóstwo przedmiotów, więc poświęć trochę czasu na […]