Vanity Fair – Jak pokonać DeSantis; Elon uwalnia sutek; Jamie Campbell Bower on Vecna ​​Memes

Amber Cohen

Jamie Campbell Bower jest w pokoju z Vecną Memes

Gwiazda Stranger Items opowiada o swoich mrocznych nadziejach na sezon piąty, spotykając się z Eddiem Munsonem i wysyłając notatki głosowe Vecny do swojego partnera.

CZYTAJ WIĘCEJ “

Droga do pokonania Rona DeSantisa jest prosta przez prawicowe media

Doświadczona doradczyni polityczna i pamiętnikarka Lis Smith o tym, jak uklęknąć gubernatorowi Florydy i jak Dems może rozmieścić skazę Trumpa w połowie kadencji.

CZYTAJ WIĘCEJ “

Elon Musk, Przyłapany na wakacjach, mówi: „Uwolnij sutek”

Zareagował na szok wywołany jego ciałem na plaży.

CZYTAJ WIĘCEJ “

Najlepsze programy i filmy pojawią się na Netflix w sierpniu

Przedostatni sezon Nigdy nie miałem, spin-off Promoting Sunset i wszystkie trzy filmy Spider-Mana Tobeya Maguire’a pojawiają się na streamie.

CZYTAJ WIĘCEJ “

Republikanin z Minnesoty ostrzega, że ​​aborcja prowadzi do kariery kobiet

Matt Birk, kandydat na gubernatora porucznika, również twierdzi, że zwolennicy professional-alternative zawsze grają „kartą gwałtu”.

CZYTAJ WIĘCEJ “

Stało się to w 1967 r.

Niemal z dnia na dzień, gdy zapanowało lato miłości z 1967 roku, płaszcze Pucci, buty do łydek i bufiaste włosy ustąpiły miejsca powiewnym spódnicom, aksamitnym dzwonkom i długim, prostym warkoczom lub bujnym afrosom. Słuchając ikon epoki — Judy Collins, Mii Farrow, Glorii Steinem i innych — Sheila Weller zrekonstruowała rewolucję mody. (marzec 2017)

CZYTAJ WIĘCEJ “

Next Post

Co nosiłem ostatnio Cz. 83

Rozmowa przy kawie 24.07.22 Co za trąba powietrzna w tym tygodniu! W zeszły niedzielny poranek napisałem swoją przemowę przy kawie przed wyruszeniem na lotnisko na naszą podróż do Maine, a jestem już w domu i przygotowuję się do kolejnego tygodnia pracy, spotkań i zobowiązań rodzinnych. Powrót do szkoły Necessities dla […]
Co nosiłem ostatnio Cz.  83