Szybka oferta piątkowa Mrs Gloss & The Goss Beauty Snax Box

Amber Cohen

Piękność

Oferta od Julii z Pani Gloss dla nas – absolutna okazyjna cena za cztery pełnowymiarowe produkty o wartości 55 GBP za 7,49 GBP (+4,49 GBP) z kodem BBB150 w ich najnowszym pudełku Elegance Snax. Pianka samoopalająca FFS, rękawica samoopalająca FFS, hialuronowa mgiełka wyrównująca Balance Me i mgiełka do ciała Tisserand Lawenda i rumianek. To znaczy, nie sądzę, że możesz się tam pomylić :-). Nie używałem tego konkretnego samoopalacza, ale dostaje dobre recenzje i jeśli jesteś zdenerwowany lub jesteś pierwszy raz, wymieszaj go z balsamem do ciała, aby efekt był lżejszy na początek, a gdy nabierzesz pewności siebie, szybkie wzmocnienie jest wszystko, czego potrzebujesz przed złożeniem wniosku. Aplikator jest wielokrotnego użytku i zmywalny. Myślę, że wszyscy znają Hyaluronic Plumping Mist Balance Me – trzymaj ją w lodówce na spędzone dni (i noce). To samo dotyczy mgiełki do ciała Tisserand Lavender & Chamomile – twojej najlepszej przyjaciółki na gorącą noc. Na noc trzymam wentylator w sypialni – nawet zimą – ale efekt chłodnych kropelek na rozgrzanej skórze muśniętej powiewem wentylatora – absolutna błogość! Url jest TUTAJ.

Przejrzystość

Wszystkie produkty są wysyłane do mnie jako próbki od marek i agencji, chyba że zaznaczono inaczej. Można używać linków afiliacyjnych. Posty nie są kierowane przez partnerów.

Next Post

10 najlepszych zapachów do kąpieli i pielęgnacji ciała dla czystej nostalgii

Żywe wspomnienie, które mam z lat gimnazjum, zmierza do centrum handlowego z moimi przyjaciółmi (mini plecak w holu i motylkowe spinki we włosach). Przesiadywaliśmy godzinami, kupując przekąski w meals court, przymierzając ubrania w Soaked Seal, Abercrombie i Eternally 21, a potem, oczywiście, udając się do Bath and System Operates, by […]
Ikea uruchamia próbny carpooling pracowników z Liftango