Sól morska wstrzymuje proces sprzedaży | Biuletyn detaliczny

Amber Cohen

MODA

4 lipca 2022 | przez Biuletyn Detaliczny

Okazało się, że Seasalt również zrezygnował z planów znalezienia nabywcy, po tym jak był bliski zawarcia umowy z Next.

Detalista lifestylowy z Kornwalii rozważa potencjalną sprzedaż i przyciąga inwestorów po tym, jak zeszłego lata zauważył boom w sprzedaży.

Według The Periods, podczas gdy planowana była ewentualna transakcja z Future, firma wstrzymała proces sprzedaży z powodu niepewnych warunków rynkowych.

Marka została założona przez Dona Chadwicka w 1981 roku i od tego czasu odnotowuje silny wzrost z 70 sklepami w całej Wielkiej Brytanii.

Seasalt powiedział: „Po okresie spotkań z potencjalnymi inwestorami podjęliśmy świadomą decyzję o wycofaniu się z tego procesu i nie będziemy w tym momencie robić postępów ze sprzedażą biznesu.

„Obecna niepewna sytuacja na rynku i wiele bezprecedensowych czynników zewnętrznych wpływających na gospodarkę oczywiście nie sprawiają, że jest to idealny czas na inwestycję, która odzwierciedla siłę i jakość naszego biznesu.

„Dlatego ponownie skoncentrujemy nasze wysiłki na popychaniu działalności do przodu i postępach w naszych planach rozwoju i budowaniu na naszej konsekwentnej i udanej trajektorii wzrostu do tej pory w ramach naszego obecnego przywództwa i struktury własności”.

Wyślij 10 artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj

Next Post

10 USD zniżki 20 USD Zakup Amazon z odbiorem z centrum (tylko wybrane konta)

Zaoszczędź jeszcze więcej przy następnym zakupie na Amazon! Dziś, tylko 4 lipca, pospiesz się do Amazonka gdzie wybierz konta może zdobyć punkty 10 USD zniżki na pierwsze zamówienie w lokalizacji odbioru Amazon Hub o wartości 20 USD kiedy używasz kodu promocyjnego 10OFF ODBIÓR w kasie! Otrzymasz 10 USD kredytu potrącone […]