Seth Rogen skręcił staw, nosząc najfajniejszą stylizację paznokci lata — zobacz wideo

Amber Cohen

„Jeśli wiesz o mnie jedną rzecz, to to, że lubię gnoop”.

To co Seth Rogen powiedział światu w kwietniu, kiedy wprowadził na rynek jedną ze swoich ręcznie robionych ceramiki z Roślina domowa, linia artykułów gospodarstwa domowego aktora. Niebiesko-zielona popielniczka była przykryta w projekcie to można by opisać tylko jako… no cóż… gnojka. Teraz Rogen powraca z kolejnym „ponurym” projektem, a do tego ma pasujący mani.

26 czerwca Rogen trafił na Instagram na szybką sesję roll-up ASMR, aby zadebiutować jego najnowszy fall: nową liliową i pomarańczową kolorystykę wyprzedanej popielniczki jego marki. Tym razem aktor przedstawił swoje ręcznie wykonane arcydzieło z dopasowanym zestawem akrylowych końcówek w kształcie kwadratu, ozdobionych grudkowatymi akcentami w kolorze liliowym na jasnopomarańczowej podstawie. Zestaw stworzony przez stylistkę paznokci Mei Kawajirijest idealnie dopasowany kolorystycznie do ceramiki z limitowanej edycji, bardziej formalnie znanej jako Gloopy Popielniczka.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

Z Rośliną doniczkową i wszystkie jego premiery, Rogen wnosi ciekawą, nową perspektywę do akcesoriów związanych z konopiami i być może mogliśmy to przewidzieć. Ale nie mieliśmy pojęcia, że Ananas ekspresowy gwiazda kiedykolwiek stałaby się naszą letnią muzą manicure — a jednak jesteśmy tutaj. Wszyscy jesteśmy za nową inspiracją do zdobienia paznokci, więc rozważ to nasze niezachwiane wsparcie dla Gloop Time.

Next Post

Marszowy zespół FAMU występuje na pokazie Louis Vuitton Men Spring 2023 + Historyczne uznanie kultury czarnych we Francji

&#13 &#13 Odwiedź i zasubskrybuj TheStateofFashion.Bulletin.com aby przeczytać o porywającym występie orkiestry marszowej FAMU podczas Louis Vuitton Men’s Demonstrate oraz o historycznej miłości Francji do czarnej rozrywki i jej docenianiu. Piszę, “Ten program, podobnie jak inne, oddał hołd geniuszowi Virgila Abloha, pochodzącego z Chicago Amerykanina z Ghany, który dał Louisowi […]