June 8, 2023

Trending Style

Mistrzowe mody

Sensacja MasterChef Brendan Pang wprowadza nową linię pierogów

Uczestnik programu „MasterChef” Brendan Pang wprowadził do wybranych supermarketów Woolworths nową gamę najlepiej sprzedających się w swojej restauracji pierogów.

Zainspirowany swoim chińsko-mauretańskim dziedzictwem i zamiłowaniem do dzielenia się jedzeniem za pośrednictwem swojej restauracji, książki kucharskiej, a nawet własnego konta na Instagramie, Pan Pang wydał własną gamę pierożków Brendan Pang za pośrednictwem Woolworths, przybliżając masom swoją pasję do pierogów.

Pan Pang mówi: „Uwielbiam gotować i dzielić się swoją wiedzą w kuchni, ale najbardziej lubię dzielić się jedzeniem z innymi. Zawsze miałem pytania od ludzi z całej Australii, którzy pytali, kiedy i jak mogą spróbować moich pierogów, i cieszę się, że teraz mogę powiedzieć, że to jest odpowiedź”.

„Jestem najbardziej dumny z jakości produktów i dbałości o szczegóły, jakie poświęca się wytwarzaniu tych pierogów. Każda kluseczka jest specjalnie ukształtowana, aby pomieścić więcej sosu i jest przygotowywana z najświeższych lokalnych składników. Osobiście pracowałem nad udoskonaleniem tych przepisów i jestem podekscytowany, że w końcu będę mógł podzielić się nimi z Australią” – powiedział.

Asortyment Brendan Pang obejmuje pierożki z wieprzowiną i imbirem, pierożki z kurczakiem i krewetkami oraz klasyczną soczystą wieprzowinę Xiao Very long Bao.

Pierożki Brendan Pang (280 g) kosztują 9,50 USD i są dostępne w wybranych sklepach Woolworths w Waszyngtonie, Wiktorii i NSW.

Po więcej informacji odwiedź brendanpang.com.au oraz bumplings.com.au.