Selena Gomez rozświetla Paryż w Alaïa

Amber Cohen

Selena Gomez pojawia się w sklepie Sephora 8 lipca 2022 r. w Paryżu we Francji

Pokazy haute couture mogły zakończyć się w Paryżu, ale Selena Gomez przybyła do Miasta Świateł w spektakularnym stylu, aby odwiedzić Exceptional Natural beauty at Sephora, na cześć premiery kolekcji szminek Variety Phrases Matte.

Rozgrzać ogony ich stawów Hollywoodzki reporter Okładka „Power Stylist”, długoletnia stylistka Kate Young wybrała perfekcyjnie paryski appear dla wszechstronnie utalentowanej gwiazdy: dopasowaną spódnicę w czarno-białą kratkę i top z legendarnego domu Alaïa. Gomez pochyliła się w stylu modowym z lat 60. z włosami Orlando Pita, z objętością na czubku głowy i gładkim bocznym hukiem. Dodała torebkę w kształcie serca (również Alaïa), białe czółenka Stuarta Weitzmana i biżuterię Messika.

Next Post

Sprawdź nowe masywne tenisówki Versace „Odissea” – aGOODoutfit

&#13 Dzielić &#13 Ćwierkać &#13 Dzielić &#13 Dzielić &#13 E-mail &#13 &#13 Versace słynie z egzotycznych projektów obuwia, ale ich najnowszy może być najdzikszy do tej pory. Jeśli myślałeś, że Versace jest Sneakersy Trigeca były ostre, więc czeka Cię niespodzianka z ich najnowszym wydaniem obuwia. Ich najnowszy sneaker nazywa się […]