June 8, 2023

Trending Style

Mistrzowe mody

Rocznicowa wyprzedaż Nordstrom: to, co pozostało

Moje najczęściej noszone letnie zszywki do garderoby

Ktoś zapytał mnie o listę dobrych letnich elementów inwestycyjnych i to skłoniło mnie do myślenia o moich najbardziej noszonych elementach letniej garderoby i w które warto zainwestować, więc wymyśliłem tę listę!

Jak wyglądać elegancko przy każdym budżecie?

Jednym z największych nieporozumień, jeśli chodzi o modę i styl, jest to, że wyglądanie z klasą dużo kosztuje, ale o wiele ważniejsze jest ubieranie się w gustowny i pochlebny sposób. Omówiłem 10 sposobów, aby wyglądać bardziej dopracowany bez rozbijania banku.

Amazon Primary Day: Najlepsze oferty kosmetyczne

Cóż, przyjaciele. To pierwszy dzień! Dziś i jutro możesz uzyskać duże oszczędności na wszystkim, od mody i urody po dom i elektronikę. Niektóre oferty trwają pełne 48 godzin, a niektóre są ofertami Lightening z określonymi godzinami rozpoczęcia i zakończenia. Wiele rzeczy jest dostępnych tylko w ograniczonych ilościach, więc będziesz chciał działać szybko.

Więcej #NSale przymiarki i pomysły na stroje

Dobra, to może być ostatni publish, który robię z kilkoma przypadkowymi przymierzeniami Nordstrom Anniversary Sale, ale nie składam żadnych obietnic! Czeka mnie jeszcze kilka rzeczy… I nie, NIE zachowuję tego wszystkiego. Po prostu staram się dać Ci jak najwięcej opcji i jak najwięcej informacji.