Prunelax dodaje żelki do swojej linii produktów

Amber Cohen

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail

MIAMI — Back garden Dwelling Usa Inc. wprowadziła na rynek żelki Prunelax, oferujące nową opcję smaku i konsystencji dla linii suplementów przeczyszczających marki.

Dyrektor zarządzający Backyard Dwelling United states of america, Ignacio Bentancur, powiedział, że nowy produkt został zaprojektowany z myślą o konsumentach.

„W przestrzeni, w której jest mnóstwo tabletek, z dumą oferujemy szeroką gamę produktów Prunelax, od tradycyjnych tabletek po herbaty, płyny i dżemy” – powiedział Bentancur. „Dzięki naszym nowym żelkom Prunelax ponownie poszerzamy naszą linię o smaczną, do żucia opcję dla całej rodziny”.

Prunelax Gummies zawiera naturalne aromaty i barwniki, a także naturalne składniki aktywne, w tym ekstrakty z senesu i suszonych śliwek, które działają w ciągu zaledwie ośmiu godzin. Prunelax Gummies to wegański i bezglutenowy suplement na sporadyczne zaparcia dla dzieci w wieku od 4 lat do dorosłych.

Wykonane z ekstraktu z liści Senny i ekstraktu z owoców śliwki, które łagodzą sporadyczne zaparcia i pomagają utrzymać regularność jelit, produkty Prunelax zapewniają naturalną ulgę w ciągu nocy. Prunelax Gummies są sprzedawane w głównych aptekach i sieciach handlowych, takich jak Walgreens, CVS i Walmart. Oprócz żelek, Prunelax jest również dostępny w postaci tabletek, płynów, dżemów i herbaty i jest jednym z niewielu produktów na rynku z opcją dozowania Further Power.

Next Post

Poznaj Stwórcę: Yuliya Chorna

Następna w naszej serii Meet The Maker jest Yuliya Chorna, wielokrotnie nagradzana kanadyjska projektantka biżuterii, która celebruje alternatywę, prezentuje unikatowość i zawsze dostarcza naprawdę jedyne w swoim rodzaju projekty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jej podróży projektowej, o tym, jak inspiruje ją moda i dlaczego kocha diamenty o […]
Allure