Prędkości Rite-Aid przełączają się na jaja bezklatkowe

Amber Cohen

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail

NOWY JORK — Rite Help powiedział, że przyspiesza przejście na sprzedaż jaj w 100% bezklatkowych, a teraz spodziewa się osiągnąć 10 cel do końca tego roku. Firma początkowo zobowiązała się, że do 2025 r. będzie pozyskiwać jaja bezklatkowe we wszystkich swoich punktach sprzedaży detalicznej. Nowe zobowiązanie przyspiesza harmonogram o trzy lata.

„Pochwalamy Ceremony Help za przyspieszenie harmonogramu bezklatkowego w celu zmniejszenia cierpienia kur niosek w łańcuchach dostaw” – mówi Vicky Bond, prezes The Humane League. „Widzieliśmy trend wśród społecznie odpowiedzialnych organization, takich jak Ceremony-Support, aby przestać pozyskiwać jaja od kur trzymanych w okrutnych klatkach bateryjnych i przyspieszyć wdrażanie ich polityki bezklatkowej”. Przyspieszone zaangażowanie Ceremony Support następuje po Walgreens i CVS Health, które również niedawno zobowiązały się do sprzedaży jaj w 100% wolnych od klatek do końca roku 2022.

Przed podjęciem tego zobowiązania w zakresie polityki dobrostanu zwierząt, Ceremony Assist skonsultowało się z The Humane League, globalną organizacją non-income zajmującą się ochroną zwierząt, której misją jest położenie kresu maltretowaniu zwierząt hodowanych na żywność. Humane League skupia się na zmianie sposobu traktowania zwierząt przez największe światowe firmy, ustanawiając nowe standardy korporacyjnej polityki dobrostanu zwierząt. Ta praca odegrała kluczową rolę w zabezpieczeniu wielu z ponad 500 obietnic wolnych od klatek, złożonych przez firmy spożywcze w Ameryce Północnej.

Next Post

Koniec letnich ofert w Nordstrom Rack

Moje ulubione białe dżinsy na lato Białe dżinsy są jednym z moich najczęściej noszonych elementów letniej garderoby i lubię mieć kilka stylów, aby dopasować różne buty i topy w mojej szafie i urozmaicić moje stroje. Często jestem proszony o rekomendacje białego dżinsu, więc zaokrągliłem moje ulubione. Co nosiłem ostatnio Cz. […]
Sainsbury’s under pressure regarding living wage for all workers