Pospiesz się, aby zdobyć BEZPŁATNY i ŁATWY kredyt Amazon o wartości 2 USD na Prime Day

Amber Cohen

Pakiety Amazon na werandzie

Zdobądź DARMOWY kredyt Amazon!

Pospiesz się do Amazon Afirm Hub gdzie Prime Customers mogą zdobyć A DARMOWE 2 USD kredytu Amazon do wykorzystania w Primary Day!

Wszystko co musisz zrobić to udaj się tutajprzewiń do dołu strony (przewijaj dalej, nawet jeśli wydaje się, że ekran się jeszcze nie porusza – tak!), a następnie przewiń z powrotem na górę strony i poszukaj dużego koła z napisem „Uznanie dla ty!”

Gdy zobaczysz wiadomość, dowiesz się, że zarobiłeś DARMOWY kredyt Amazon w wysokości 2 USD. W ciągu następnych 2 godzin powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z instrukcjami, aby ją odebrać i zrealizować. (Otrzymałem kredyt prawie natychmiast, więc pamiętaj, aby sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą!)

Nie jesteś członkiem Amazon Key? Zarejestruj się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny tutaj dzięki czemu możesz zdobyć punkty i kupować najgorętsze oferty Amazon Key Working day!

bezpłatny kredyt Amazon od afirm na dzień Prime

Jest tylko 3125 kredyty dostępne każdego dnia, więc jeśli nie dostaniesz go dzisiaj, możesz spróbować również jutro! Istnieje limit jednego kredytu na konto i będziesz mógł go wydać podczas Prime Working day, 12-13 lipca, na kwalifikujący się zakup Amazon! Pamiętaj, że środki wygasną 13 lipca o północy czasu PST, więc możesz ustawić sobie przypomnienie, aby nie przegapić.

To jest takie łatwo sposób na zdobycie kredytu, aby zaoszczędzić jeszcze więcej na zakupach w Prime Day!

Dzięki tym ofertom zarobisz do 200 USD w kredytach!

Next Post

Dlaczego Twoje naturalne włosy ciągle się łamią

Mając wszystkie porady dotyczące włosów w Internecie, czasami bierzemy udział w pewnych praktykach, które naszym zdaniem są dobrym pomysłem, ale na dłuższą metę mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. I chociaż szkody zostały wyrządzone, szukamy wszystkich środków, jakie możemy znaleźć, aby rozwiązać dilemma. Jak mówią: “Lepiej jest zapobiegać niż leczyć”. […]
seunokimi 1656310486523731