Poppets wypuszcza nowe PMP dla kanału convenience

Amber Cohen

PMP, których MRRSP wynosi 1 GBP, będą dostępne w całym kanale typu usefulness oraz w sklepach typu money and carry od lipca 2022 roku.

Przeprowadzka następuje w ważnym momencie dla Valeo PrzekąskiMarka Poppets, której wartość rośnie o ponad 72% rok do roku i jest obecnie warta 6,5 ​​miliona funtów. Nowe PMP umożliwiają marce wprowadzenie nowych SKU w czekoladowych PMP, ważnym segmencie kanału benefit.

SKU Poppets Salted Caramel Fudge i Blend Ups pojawiły się w ofercie torebek Poppets w zeszłym roku i już stały się ulubionymi produktami tej serii.

Woreczek Combine Ups to asortyment tekstur i smaków.

Russell Tanner, dyrektor marketingu w Valeo Snackfoods, powiedział: „Wiemy, że w nadchodzących miesiącach PMP będą ważniejsze niż kiedykolwiek ze względu na kryzys kosztów utrzymania i przewidujemy, że rynek przystępnych cenowo smakołyków będzie kontynuowany po zamknięciu.

„Oferowanie konsumentom produktów, które kochają, po bardziej przystępnej cenie, biorąc pod uwagę obecną presję gospodarczą, jest czymś, co bardzo chętnie robimy. Cena w wysokości 1 funta ma kluczowe znaczenie dla konsumentów szukających pobłażliwej, ale niedrogiej przekąski”.

Poppets to najnowsza marka Valeo Snackfoods, która oferuje PMPs, po Whamtastics, Wham Spaceballs, Fruit Salad Creations, Fruit Salad Softies, Dip Dab Softies, Refreshers Softies i Fox’s.

Next Post

Pospiesz się, aby zdobyć BEZPŁATNY i ŁATWY kredyt Amazon o wartości 2 USD na Prime Day

Zdobądź DARMOWY kredyt Amazon! Pospiesz się do Amazon Afirm Hub gdzie Prime Customers mogą zdobyć A DARMOWE 2 USD kredytu Amazon do wykorzystania w Primary Day! Wszystko co musisz zrobić to udaj się tutajprzewiń do dołu strony (przewijaj dalej, nawet jeśli wydaje się, że ekran się jeszcze nie porusza – […]