Podcast [Interview] Justin Cohen z Psycho Bunny omawia rozbudowę sklepu

Amber Cohen

Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider.

Craig siada z Justin CohenChief Commercial Officer marki modnej odzieży męskiej Psycho-króliczek. Dyskutują o planach otwarcia kolejnych sklepów Psycho Bunny w Kanadzie, a także o tym, że marka może być nawet uznana za kanadyjską z działalnością w Montrealu.

Seria wywiadów podcast od Retail Insider Canada jest dostępny w Apple Podcasts, Stitcher, TuneIn, Google Enjoy lub za pośrednictwem naszego dedykowanego kanału RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów. Sprawdź również nasze Tygodnik podcast, w którym Craig i Lee omawiają popularne treści publikowane w Retail Insider, który jest częścią Sieć podcastów Retail Insider.

Wywiad z tym odcinkiem:

Subskrybuj, oceniaj i recenzuj nasz podcast dotyczący sprzedawców detalicznych!

Śledź Craiga:

Śledź Insider Detaliczny:

Słuchaj i subskrybuj:

Podziel się swoimi przemyśleniami!

Napisz do nas na [email protected] Możesz także ocenić nas w Apple Podcasts lub polecić nas w Overcast, aby pomóc większej liczbie osób odkryć method!

Kredyt muzyczny w tle: Gotowany na twardo Kevin MacLeod (incompetech.com). Licencjonowane na licencji Imaginative Commons: By Attribution 3. License. http://creativecommons.org/licenses/by/3./

NAJNOWSZE FILMY O POufnych informacjach o handlu detalicznym

Next Post

DoorDash do dostarczania gotowej żywności klientom Schnucks – RetailWire

DoorDash do dostarczania gotowej żywności klientom Schnucks – RetailWire Wiadomości detaliczne Aktualności z supermarketów Schnuck Markets rozszerzył swoje stowarzyszenie dostarczające gotowe jedzenie z DoorDash do 25 sklepów w Indianie, Illinois i Missouri. „Rozszerzone partnerstwo Schnucks z DoorDash pozwala nam dotrzeć do większej liczby klientów i daje im większy dostęp […]