PetSmart uruchamia program franczyzowy usług weterynaryjnych

Amber Cohen

PetSmart wprowadza PetSmart Veterinary Companies, niezależny product biznesu, który oferuje weterynarzom otwarcie franczyzowej praktyki w lokalizacji sklepu i łączy właścicieli zwierząt domowych z weterynarzami i lokalizacjami szpitali weterynaryjnych w sklepach PetSmart.

Zgodnie z komunikatem prasowym celem jest zwiększenie liczby praktyk weterynaryjnych i umożliwienie weterynarzom bycia niezależnymi właścicielami company.

„Dzięki modelowi niezależnego właściciela PVS możemy wnieść naszą wielkość, możliwości i wiedzę jako wiodący sprzedawca zwierząt domowych, aby wspierać weterynarzy poszukujących niezależności i korzyści płynących z posiadania praktyki. Wysiłki te zapewnią krytyczną opiekę weterynaryjną dla rosnącej liczby zwierząt domowych i zwierząt domowych. rodziców i jest ważną częścią naszej strategii rozwoju, aby zapewnić naszym klientom wszystkie produkty, usługi, rozwiązania i opiekę, których potrzebują w jednym miejscu” – powiedział w komunikacie JK Symancyk, prezes i dyrektor generalny PetSmart.

PVS zapewni każdemu właścicielowi gabinetu wbudowane zasoby do marketingu, technologii informacyjnej, budowy, szkolenia, raportowania i bieżących konsultacji. PetSmart prowadzi około 1660 sklepów zoologicznych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Portoryko, a także ponad 200 obiektów PetSmart PetsHotel na pokład dla psów i kotów

Next Post

Perfetti Van Melle na festiwalu kodów kreskowych – Retail Times

&#13 &#13 Trzecia co do wielkości firma cukiernicza na świecie, Perfetti Van Melle, szykuje się do zaprezentowania limitowanej edycji Mentos Fanta na Barcode Festival w 10 czwartek. Perfetti Van Melle powraca na Grocery Aid’s Barcode Pageant – niezwykle popularne wydarzenie networkingowe, które nagradza najciężej pracujących ludzi w branży FMCG – […]
Perfetti Van Melle na festiwalu kodów kreskowych – Retail Times