Perfetti Van Melle na festiwalu kodów kreskowych – Retail Times

Amber Cohen

&#13
&#13

Trzecia co do wielkości firma cukiernicza na świecie, Perfetti Van Melle, szykuje się do zaprezentowania limitowanej edycji Mentos Fanta na Barcode Festival w 10 czwartek.

Perfetti Van Melle powraca na Grocery Aid’s Barcode Pageant – niezwykle popularne wydarzenie networkingowe, które nagradza najciężej pracujących ludzi w branży FMCG – za 2znaleźć rok z rzędu. W tym roku chodzi przede wszystkim o zaprezentowanie super musującego smaku Mentos Fanta w branży spożywczej, aby zapewnić, że produkt będzie w świadomości konsumentów i kupujących w nadchodzących miesiącach.

Stoisko marki będzie oferować festiwalowym festiwalowiczom możliwość spróbowania Mentos Fanta i zdobycia wspaniałych, jasnoniebieskich gadżetów, takich jak kapelusze i okulary przeciwsłoneczne. Uczestnicy mogą następnie pochwalić się nowymi akcesoriami, podskakując na mini trampolinach wbudowanych w ziemię na stoisku i udokumentować swoje wrażenia za pomocą kamery pociskowej, aby udostępnić markowe zdjęcia w swoich kanałach społecznościowych.

Kim McMahon, menedżer produktu Mentos Gum, powiedział: „Jesteśmy podekscytowani, że możemy wziąć udział w tegorocznym Barcode Competition, aktywując ten fantastyczny produkt z genialną aktywnością empiryczną i wprowadzając więcej osób w pyszny smak Mentos Fanta!”

„Mieliśmy już świetną odpowiedź na tę premierę, udowadniając, że zasięg jest możliwy, gdy dwie globalne, potężne marki z kategorii słodyczy i napojów łączą siły!”

&#13

&#13
Tagged

&#13

Next Post

Do 75% zniżki na odzież 32 stopni

Znajdź podstawowe elementy letniej garderoby dla mężczyzn i kobiet za mniej! Do 11 lipca wpadnij do 32 stopnie gdzie oferują fantastyczne oferty na polo i sukienki na lato! Dodatkowo zdobądź bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej 23,75 USD, jeśli użyjesz naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego HIP24 w kasie! Podaruj sobie kilka nowych […]