Obchody Yorkshire Day powracają po trzyletniej nieobecności

Amber Cohen

Coroczne wydarzenie powróciło po trzyletniej przerwie z powodu pandemii i odbyło się w supermarkecie Proudfoot’s Scalby Street.

Prezentowała żywność i napoje od różnych lokalnych dostawców, w tym Beacon Farm Ice Product, Cooplands, The First Baker, Wold Major Brewery, Masons Yorkshire Gin i McCain.

Kupujący próbowali także jedzenia z delikatesów i stoisk rzeźniczych Proudfoot, a także asortymentu z asortymentu marki własnej Co-op.

Valerie Aston, współdyrektor grupy Proudfoot, powiedziała: „Zawsze z dumą wspieraliśmy dostawców z Yorkshire, a nasze coroczne wydarzenie Yorkshire Day prezentuje niektóre z dostępnych lokalnych produktów wysokiej jakości, jednocześnie zachęcając lokalną społeczność do świętowania naszego wspaniałego hrabstwa nas i skosztuj najlepszych z tego, co ma do zaoferowania Yorkshire.

W ramach tego dnia odbyły się również losowania nagród, prezenty i malowanie twarzy, a także loteria, w ramach której zebrano 412,75 funtów na fundusz sklepu Creating a Change Domestically, który wspiera lokalne cele poprzez darowizny.

Aston powiedział: „Wydarzenie umożliwia klientom poznanie pełnych pasji ludzi stojących za lokalnymi produktami, które lubią, i otrzymaliśmy fantastyczne opinie zarówno od klientów, jak i dostawców”.

Next Post

Wyprzedaż Theragun Pro: najlepszy pistolet do masażu marki jest teraz o 100 USD taniej

Czy Theragun jest tego wart? Założę się, że tak. Ale teraz jest to jeszcze bardziej tego warte — Therabody, marka stojąca za Theragun, oferuje do 100 USD z asortymentu pistoletów do masażu zatwierdzonych przez NBA. Umowa obejmuje również Theragun Pro, śmietankę z rodziny Theragun. Pistolety do masażu Therabody pomagają zwiększyć […]