Natychmiastowe pakiety płatków owsianych Quaker 44-liczne pudełko Tylko 11 USD dostarczane dla członków Amazon Prime (zwykle 19,50 USD)

Amber Cohen

mąka owsiana w dużym opakowaniu

Śniadanie nigdy nie było łatwiejsze dzięki ofertom Amazon!

Do 13 lipca udaj się do Amazonka gdzie Prime Members mogą zaopatrz się i zaoszczędź Large na przekąskach, napojach i innych popularnych produktach Frito-Lay i PepsiCo w ramach Amazon Key Times! W tej wyprzedaży jest mnóstwo przedmiotów, więc poświęć trochę czasu na przeglądanie.

Jako jeden pomysł możesz złapać kilka słodkich ofert Płatki owsiane błyskawiczne Quaker! Te błyskawiczne płatki owsiane są idealne na pracowite poranki, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym!

Pamiętaj, że są to oferty tylko dla członków Primary. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem, wskocz tutaj i zapisz się na BEZPŁATNA 30-dniowa wersja próbna Amazon Prime więc nie przegap żadnej z tych ofert Scorching Key Day!

Zaopatrz się w płatki owsiane dzięki tym ofertom…

Duże pudełko płatków owsianych Quaker

Quaker Prompt Oatmeal Fruit & Product Selection Pack 44-Count Box
Wysyłka tylko 11,04 USD (zwykle 19,49 USD)

Kwaker błyskawiczna płatki owsiane z klonu i brązowego cukru

Truskawki i śmietana Quaker

Płatki owsiane Quaker Steel

Next Post

Najlepsze oferty Amazon Prime Day

Dzielić Panie i panowie, odpalajcie silniki. Wielu z was prosiło mnie o małe podsumowanie transakcji Amazon Primary Day. Poniżej znajdziesz moją wyselekcjonowaną listę ulubionych. Przejrzałem tysiące stron i próbowałem podsumować krótką listę rzeczy, które moim zdaniem są warte czasu i pieniędzy. noszę ta kwiecista sukienka z długim rękawem na obrazie […]