Najlepsze must have z rocznicowej wyprzedaży Nordstrom 2022

Amber Cohen

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Okazuje się, że jest to wspaniały tydzień wyprzedaży, ponieważ dzisiaj, 15 lipca, coroczna wyprzedaż Nordstrom Anniversary Sale jest otwarta dla publiczności. Wyprzedaż jest wypełniona wszelkiego rodzaju ofertami na wszystko, od wysokiej jakości produktów kosmetycznych po najnowsze znaleziska mody w tym sezonie i wszystkie nowe jesienne towary przecenione. Już 31 lipca wyprzedaż dobiegnie końca, a przedmioty nadal będzie można kupić, tylko po pełnej cenie. Nigdy nie było lepszego czasu na zakupy niż teraz!

Jeśli jesteś przytłoczony ilością transakcji, rozumiemy. Dlatego przeczesaliśmy wyprzedaż i znaleźliśmy przedmioty, które kochamy najbardziej. Rozważ to największe hity Nordstrom Anniversary Sale, wyselekcjonowane przez redaktorów, którzy zarabiają na życie. Naprawdę interesują nas zestawy kosmetyczne, przytulne koce, pochlebne legginsy i jesienne buty (bo wiesz, nigdy nie możesz mieć zbyt wielu butów). Tych 16 produktów jest absolutnie wartych zakupu, a skoro są w sprzedaży, nie ma usprawiedliwienia! Rocznicowa wyprzedaż Nordstrom to także świetny czas na zakupy prezentów urodzinowych, które mogą pojawić się wcześniej niż przewidywano. Czytaj dalej, aby kupować nasze wybrane produkty i przygotuj się na zakupy!

Next Post

Wyprzedaż kolego EKG dla jelenia: Najlepszy czajnik elektryczny dla miłośników kawy jest teraz 28% taniej (plus 7 innych ofert Epic Gear, które Kupujemy)

Fellow zyskał miano jednej z najlepszych marek akcesoriów do kawy. Nie tylko działają wyjątkowo dobrze, ale są jednymi z najlepiej wyglądających akcesoriów do kawy. Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG może być jednym z jej najpopularniejszych produktów, chwalonym za elegancki wygląd, przydatne funkcje i wysoką cenę. Fellow Stagg EKG wyróżnia się […]