Modnie staromodne masło i lody wykonane w zachodniej Kanadzie

Amber Cohen

Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider.

Invoice McKenzieprezes, Mleczarnia Pogórzaomawia rosnący zasięg firmy w całej zachodniej Kanadzie dzięki lodom i masłom.

McKenzie opowiada o historii firmy, jej rozwoju na przestrzeni lat, planach na przyszłość, wpływie pandemii na biznes i jego osobistym doświadczeniu w branży piwa rzemieślniczego oraz o tym, jak odnosi się to do jego obecnej roli.

https://www.youtube.com/check out?v=LWxRypTlbKE

Seria wywiadów wideo autorstwa Retail Insider jest dostępny na YouTube.

Połączyć się z Mario Toneguzzi, weteran branży medialnej od ponad 40 lat i nazwany w 2021 roku Prime 10 Dziennikarz Biznesowy na świecie i jedyny Kanadyjczyk – aby dowiedzieć się, jak możesz opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoim przesłaniem i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jest starszym krajowym dziennikarzem biznesowym w Retail Insider i właścicielem Mario Toneguzzi Communications Inc. i można się z nim skontaktować pod adresem [email protected]

Wywiad z tym odcinkiem:

Polub, udostępniaj i subskrybuj Mario Toneguzzi na YouTube!

Śledź Mario:

Sprawdź także inne serie oferowane przez Retail Insider, w tym podcast The Weekly i The Interview Sequence, które są dostępne w Apple Podcasts, Stitcher, TuneIn, Google Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowanego kanału RSS dla Simplecast i innych odtwarzaczy podcastów.

Śledź Insider Detaliczny:

Podziel się swoimi przemyśleniami!

NAJNOWSZE FILMY O POufnych informacjach o handlu detalicznym

Next Post

Goldsmiths ponownie otwiera odnowiony sklep Bluewater

&#13 &#13 &#13 28 czerwca 2022&#13 &#13 Autor: Ruth Faulkner Wielokrotny sprzedawca biżuterii i zegarków Goldsmiths, będący częścią Watches of Switzerland Group, ponownie otworzył swój odnowiony salon w centrum handlowym Bluewater w hrabstwie Kent. &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 Ten obszar jest zarezerwowany. Proszę Zarejestruj się dla dostępu […]