June 8, 2023

Trending Style

Mistrzowe mody

Minimal Wardrobe Capsule: Vacation Capsule

Kapsuła z minimalną garderobą: Plaża Edytuj

Nadeszło lato, a wraz z rosnącą popularnością moich szaf kapsułowych, stworzyłam minimalną kapsułę do garderoby na plażę! Niezależnie od tego, czy robisz pakowanie w ostatniej chwili, czy wybierasz się na wycieczkę w przyszłym roku, 10 put up zainspiruje Cię do spakowania lekko, bez poświęcania stylu. Problem z przepakowywaniem polega na tym, że zwykle skupiamy się na całych strojach, a nie na pojedynczych elementach. Spakuj małą kolekcję pasujących do siebie elementów, a będziesz mieć więcej opcji stroju, które zajmują mniej miejsca!

Linki afiliacyjne znajdują się w tym poście. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym pełnym oświadczeniem o ujawnieniu poniżej (na urządzeniach mobilnych) lub po prawej (na komputerze). Ponadto jako companion Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach. Dzięki za Twój Pomoc!

Co to jest kapsuła do szafy?

Kapsuła garderoby to niewielka kolekcja elementów garderoby, które można łatwo wymieniać, tworząc kilka strojów. Mając taką szafę kapsułową, będziesz mieć ponad 10 strojów pasujących do Twojej wakacyjnej garderoby kapsułowej.

Jeśli potrzebujesz czegoś takiego do swojej codziennej garderoby, zajrzyj na tę stronę! Kiedy wdrożysz moją sezonową garderobę kapsułową, przeprowadzę Cię przez cały proces zakupowy, abyś mógł skompletować swoją kapsułę. Możesz być zaskoczony, gdy odkryjesz, że masz już kilka części garderoby w kapsułkach, ponieważ włączam podstawowe elementy garderoby, które mogą już znajdować się w twojej szafie!

Po co pakować małą kapsułę do szafy?

Byłam tą dziewczyną na wycieczce, tą, która za dużo się pakuje i wraca z wakacji z ładunkiem czystych, nienoszonych ubrań. Bardzo frustrujące! Co więcej, ta sama dziewczyna taszczy ciężką walizkę i marnuje cenny czas wakacji przy odbiorze bagażu. Nie bądź tą dziewczyną! Jest tak dużo swobody w pakowaniu światła i korzystaniu z wakacyjnej garderoby. Dostaniesz tyle czasu z powrotem na wycieczkę, a kto nie chce więcej czasu na plaży?!

Wakacje na plaży to idealne wakacje na spakowanie kapsuły, ponieważ większość czasu spędzasz w kostiumie kąpielowym. Dlatego nie musisz się tak bardzo martwić o wielokrotne noszenie części. Zazwyczaj pakuję 2-3 garnitury na standardowy tydzień na plaży. Zapewnia to łatwą rotację. Jeśli musisz wyprać jakąkolwiek odzież przed założeniem jej po raz drugi, weź ze sobą te detergenty! Zabrałem je na dwutygodniową wycieczkę do Europy i kilkakrotnie prałem z nimi pranie w hotelowym zlewie!

Wskazówki dotyczące pakowania wakacyjnej szafy kapsułowej

Dwie kapsułki plażowe, które udostępniam poniżej, mają mniej niż 20 sztuk. Każdy może stworzyć co najmniej 10 strojów i jest idealny na leniwe dni na plaży, wieczorne kolacje, zwiedzanie i codzienne aktywności. Oto kilka innych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas pakowania na wakacje na plaży…

  • Jaka będzie pogoda?
  • Jakie czynności będziesz wykonywać? (wpłynie to na obuwie, odzież sportową itp.)
  • Jaka jest atmosfera hotelu/ośrodka? Czy będziesz musiał się przebrać, czy będzie bardziej zrelaksowany?
  • Podróżujesz z małymi dziećmi? Na styl mamy duży wpływ mają zajęcia naszych dzieci!
  • Czy wieczorami temperatura spadnie?
  • Nie zapomnij spakować domowego stroju i piżamy!
  • ZAWSZE PAKUJ SPÓJNE KOLORY. To klucz do udanej garderoby kapsułowej!

Podstawowe informacje o plaży do spakowania

Lniana koszula – Lniana koszula to plaża niezbędna z wielu powodów. Klasyczny zapinany na guziki świetnie nadaje się na okrycie na basen lub plażę. Tkanina jest oddychająca i zapewnia pewną ochronę przed słońcem. Koszulę można również ubrać na wieczorną kolację lub dzień zwiedzania.

Jeansowe szorty – Nie możesz się pomylić z pochlebnymi parą dżinsowych szortów. Pasują do wszystkiego! Są łatwą opcją „zakrycia” do noszenia na jednym kawałku.

Prosty podkoszulek – Ładny biały lub czarny podkoszulek to podstawa każdej kobiecej szafy. Nie mogłem pominąć tego na tej liście. Opcje parowania są nieograniczone. Noś go do szortów, lnianych spodni lub spódnicy maxi.

Okulary słoneczne – Zazwyczaj pakuję dwie niedrogie pary na plażę na wypadek, gdyby coś się stało z pierwszą parą.

Strój kąpielowy – To nie ma sensu! Ale musiałem podzielić się jednym z najlepiej sprzedających się strojów kąpielowych Amazon! 10 jeden kawałek jest dostępny w wielu kolorach i jest przyjazny dla budżetu!

Sandały – Jeśli jest jedna para sandałów, którą musisz zabrać na plażę, to właśnie taka gumowa para!

Kapelusz słońca – Urocza słomkowa czapka jest nie tylko funkcjonalna, ale zapewni Ci stylowy wygląd.

Lniane spodnie – Nie są one particular pokazane na żadnej z poniższych grafik, ale są świetną opcją na plażową kapsułę. Mogą być używane jako przykrycie lub przebranie na kolację.

KAPSUŁA WAKACYJNA NA PLAŻY

Ta minimalistyczna kapsuła garderoby byłaby idealna na niezobowiązujący wypad na plażę w Stanach. Connection do każdego elementu znajduje się poniżej lub możesz robić zakupy przez LTK, klikając poniższy obrazek i wyszukując „kapsuła plażowa” w moich postach!

Minimalna szafa kapsułowaCzarny garnitur // Biała sukienka // Torba ze słomy // Zielona sukienka // Lniany sweter w paski // Kapelusz // Okulary słoneczne // Brązowe Sandały // Granatowy Major // Lniane szorty // Czarny zbiornik // Niebieska sukienka // Zielony garnitur // Czarne sandały // Jeansowe szorty

 

kapsuła na wakacje na plaży

plażowa szafa kapsułowa

garderoba na wakacje na plaży

minimalna kapsuła garderoby

TROPIKALNA KAPSUŁKA NA WAKACJE NA PLAŻY

Poniższa kapsuła to świetna opcja na tropikalne wakacje na plaży na Karaiby lub Hawaje! Wszystko pochodzi z Amazona, z wyjątkiem dżinsowych szortów. Backlink do każdego elementu znajduje się poniżej lub możesz robić zakupy przez LTK, klikając poniższy obrazek i wyszukując „kapsuła plażowa” w moich postach!

 

plaża kapsułowa z minimalną garderobąBrązowe Sandały // Sweter Tank // Szydełkowy Kardigan // Różowa sukienka // Białe sandały // Biała koszulka // Biała sukienka // Sukienka w kwiatki // Kliny // Torba ze słomy // Podstawowy zbiornik // Strój kąpielowy // Zielona torba // Lniane szorty // Jeansowe szorty // Szorty z marszczeniami // Okulary słoneczne // Lniana koszula

 

minimalna kapsuła garderoby

minimalna kapsuła garderoby

minimalna kapsuła garderoby

Article Negligible Cabinet Capsule: Holiday vacation Capsule pojawił się jako pierwszy w Penny Pincher Style.