Megan Thee Stallion opanowała sztukę wyrośniętego uderzenia kurtyny – zobacz zdjęcia

Amber Cohen

Zapnij pasy, ponieważ Megan Thee Ogier ma się wydać Nowa Muzyka. 20 lipca ogłoszenie pojawiło się wraz ze zdjęciem jej wspaniałych grzywek z zasłonami, sięgającymi tuż nad poziomem podbródka. Każde kliknięcie przez nią Historia na Instagramie przyszedł z pochlebnym kątem jej nowego, dorosłego stylu grzywki do zasłon.

Delikatna i miękka grzywka opadała na idealną długość i otaczała twarz niczym dzieło sztuki. Frędzle wygięły się na wysokości oczu, podczas gdy reszta jej kruczoczarnych włosów miała swój własny, zaaranżowany strumień. Z każdej warstwy loków wydobywał się szum, gdy słońce świeciło na każdym rzucie i czubku jej sprężystych włosów. Dla dziewczyny, która nigdy wcześniej nie eksplorowała grzywki, mistrzowska, dorosła grzywka Stalliona była dokładnie potwierdzeniem, jakiego potrzebowałam, że grzywka bez dodatkowego zaangażowania naprawdę istnieje.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

Wybierzmy się w krótką podróż w głąb wspomnień do przeszłości Meg Thee Stallion. Dołączyła do drużyny w 2021 roku z tępymi grzywkami, które nosiła w Londynie. Niedługo potem pojawił się również dłuższy, wydmuchiwany styl.

Podpisała swój najnowszy styl z kurtyną za pomocą tego, co uważamy za tekst jej nowej piosenki, „Pressurelicious”, która ma zostać wydana w piątek, 22 lipca. Tym konkretnym zestawem zdjęć Megan Thee Stallion po raz kolejny udowadnia swój standing jako legenda włosów i makijażu (nie myśl, że przegapiłem oszałamiający instant konturówki w tej karuzeli). Jej muzyczna bomba miała własną bombową fryzurę.

Next Post

Zestaw pędzli do makijażu EcoTools, amerykańskie kartki z życzeniami, balsam do ust Blistex i nie tylko (7/21)

Oto dzisiejsze oferty elektroniki i gospodarstwa domowego (7/21): Uzyskać to Zestaw pędzli do makijażu oczu EcoTools za 4,99 USD! Oceń te American Greetings Deluxe Zestaw jasnych i wesołych kartek urodzinowych (40 sztuk) za jedyne 10,40 $! Uzyskać to Sage & Emily Wiszący organizer podróżny do kąpieli i ciała za 3,58 […]