Maude Apatow Look for Less

Amber Cohen

Zwyczajna noc nigdy nie wyglądała tak uroczo. Maude Apatow prezentuje stylowy i słodki wygląd, opuszczając swój resort z rodziną w Paryżu. Zestaw butów i szortów osobiście sprawia, że ​​moje serce skacze, gdy wyobrażam sobie zmianę moich kowbojskich butów na bardziej ostrą parę. Odtwórzmy 10 wygląd za mniej.

Ten weblog używa linków afiliacyjnych kiedy klikniesz website link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać prowizję. Jako associate Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach.

Gwiazdka połączyła klasyczne, lekkie szorty dżinsowe z wysokim dekoltem. Wykorzystam każdą wymówkę, żeby poszukać dżinsu z American Eagle. Jakość i długowieczność mówią wiele, a to lekka para prania—dostępny w rozmiarze 24 — będzie podstawą, po którą sięgasz wielokrotnie.

W połączeniu z podstawowym przyciętym zbiornik od H&Mma wszystkie zalety modnego wyglądu na wieczór.

Noszona rozpięta bluzka zapinana na guziki może służyć jako lekka odzież wierzchnia na lato, a także podnosić wygląd w dzień i w nocy. kocham ta opcja z Amazon do używania i ponownego wykorzystywania jako odzieży wierzchniej uzupełniającej ten wygląd lub odzieży roboczej na dzień po wieczornym wyjściu.

Cinching wygląd całkowicie to niektóre grube buty ze sztucznej skóry od Boohoo, które wprowadzają do Twojej garderoby klasyczną modę Y2K.

Okulary Maude to Chanel, ale możesz znaleźć podobną parę tutaj at Concentrate on, dostępny również w oszałamiającym bursztynowym kolorze. Zachowaj swobodę z małymi kółeczkami, a zachwycisz się tym stylem!

Maude Apatow szukaj mniej

Zdjęcie: MEGA

Next Post

ALDI continues to tackle modern slavery

ALDI Australia opublikowało oświadczenie dotyczące współczesnego niewolnictwa z 2021 r., w którym przedstawiło swoje podejście do rozwiązania problemu współczesnego niewolnictwa w ciągu ostatniego roku. Rok po nawiązaniu partnerstwa „australijsko-pierwszego” z sojuszem Slave-Absolutely free Alliance, ALDI przeprowadziło ocenę ryzyka w zakresie praw człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem kategorii świeżych produktów, świeżego mięsa […]
ALDI continues to tackle modern slavery