Marka denimowa każdego celebryty właśnie upuściła epicką współpracę

Amber Cohen

Kolaboracje są w modzie bez liku, z czymś, co wydaje się być nowym, tętniącym życiem duetem, który wydaje codziennie. Ale od czasu do czasu pojawia się coś, co wstrząsa – takie, które ma sens dla obu marek, zawiera przedmiot do kupienia po przedmiocie do kupienia i jest zdecydowanie fajny. Przykładem? Właśnie rozpoczęta współpraca Forda z ulubioną marką dżinsów wszystkich celebrytów Re/Finished.

We wtorek marka Re/Performed z siedzibą w Los Angeles, zajmująca się zrównoważonym denimem, wybrała firmę It girl i założyciela Wildflower Circumstances Devona Lee Carlsona, aby pomóc ogłosić swój kult po współpracy z Fordem, stuletnim amerykańskim producentem samochodów. Zaprojektowana z okazji wprowadzenia na rynek zupełnie nowego elektrycznego Forda F-150 Lightning, 13-częściowa kolekcja dżinsów, szortów, odzieży wierzchniej i oprogramowania, takich jak classic ringer tees i upcycled bluzy, jest produkowana w sposób odpowiedzialny i wykonywana lokalnie, nie wspominając o ponadczasowym, łatwym do stylu i wkrótce stanie się wirusem.

„Ta kolekcja i wszystkie dżinsy Re/Accomplished idealnie pasują do mojej garderoby” – mówi o kolekcji Carlson. „Uwielbiam bluzę Ford Broncho, ponieważ jest świetnie dopasowana i jest najbardziej przytulna – mogłabym ją nosić codziennie. Uwielbiam też krój butów z lat 70. [jeans] w gwiazdy i paski. Są takie zabawne (i sprawiają, że mój tyłek wygląda dobrze).”

Przewijaj dalej, aby kupować wybory Carlsona i resztę kolekcji Re/Done x Ford, zanim będzie za późno.

Next Post

13 sklepów internetowych z najlepszymi sekcjami sprzedaży: J.Crew, Lululemon, Nordstrom i inne

Obrazy Getty Niezależnie wybraliśmy te produkty, ponieważ je kochamy i mamy nadzieję, że Ty również w tych cenach. Kupuj z E! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Ceny są aktualne na dzień publikacji. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!. […]