Marjorie i Steve Harvey kontynuują zdobywanie Paryża szturmem, ubrani w Monota, Toma Forda, Diora i innych + Gdzie szukać stylizacji!

Amber Cohen

&#13
&#13

Para, która wyznacza wszystkie nasze cele związane z stylem, ponownie uderza w kolejną serię występów podczas tego Tygodnia Couture w Paryżu! Duet mąż-żona Steve i Marjorie Harvey wielokrotnie widziano ramię w ramię, a stroje (po raz kolejny) nie zawiodły! Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły oraz informacje o tym, gdzie możesz popisywać się tym samym wyglądem:

Wychodząc z hotelowego holu podczas kolacji, Steve Harvey był krzykliwy w cekinowej sportowej kurtce Toma Forda z wybiegu wiosennego 2022 roku! Marjorie wyglądała elegancko i seksownie w mini sukience z wycięciem za 793 dolarów Monot i olśniewających aksamitnych szpilkach na platformie Toma Forda – czego tu nie kochać? Ci dwaj wiedzą, jak dobrze się bawić dzięki wyczuciu mody.

Zdjęcie: reprodukcja IG i Filippo Fior

Zobacz: 793 $ Sukienka mini monot z dekoltem w serduszko

Zobacz wygląd: 3475 $ Tom Ford Velvet & Zebra Impact Crystal Stones Disco Sandały na platformie

Zostali również przyłapani na wychodzeniu na randkę w dopasowanych czarno-białych stylizacjach! Steve miał na sobie koszulę Diora, spodnie Toma Forda i buty Prady, ponieważ Marjorie doskonale go komplementowała w Monot, ubrana w trójkątny leading za 575 dolarów z trenem i spodnie z rozcięciem za 595 dolarów! Stylistka Steve’a z listy A Elly Karamoh wie, co robi.

Zobacz wygląd: 575 Leading z trójkątnym pociągiem Monot

Zobacz: 595 USD Spodnie Monot z rozszerzanymi nogawkami i rozcięciami

Co myślisz?

Główny obraz: IG/Reprodukcja

&#13
&#13
&#13
&#13

Next Post

Zestaw Bento z Zestawem Przygotowawczym z 3 Posiłkami Tylko 21,24 USD po wyłącznej zniżce (reg. 50 USD!)

Dom » Oferty » Zestaw Bento ze świeżymi 3 Posiłkami Zestaw Bento tylko 21,24 USD po wyłącznej zniżce (reg. 50 USD!) Opublikowany: za pomocą Gretchen na 20 lipca 2022 r | Ten put up może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moją politykę ujawniania informacji tutaj. Łał! Pospiesz się i zdobądź WSPANIAŁĄ […]