Mariah Carey Made a Surprise Appearance at the 2022 BET Awards

Amber Cohen

Nie tylko zostaliśmy potraktowani niespodziewanym pojawieniem się jednej muzycznej legendy na Guess Awards 2022 (była to Brandy, ICYMI), ale podczas pokazu pojawił się drugi epizod, który również zaskoczył nas.

Raper Latto wszedł na scenę, by wykonać składankę melodii, w tym „Big Energy”, w której wykorzystano próbkę z przeboju Tom Tom Club z 1981 roku „Genius of Love”. Jednak młodzież może rozpoznać próbkę z Mariah Carey„Sweet Fantasy”, która ukazała się w 1995 roku.

Niewiele osób w wieku powyżej 30 lat może usłyszeć tę próbkę bez poczucia ochoty, by wyśpiewywać „Och, kiedy przechodzisz obok każdego wieczoru/mówisz słodko i wyglądasz dobrze”, tak jak robi to Carey na kawałku. Ludzie z Guess Awards z radością oddawali się starym głowom dostrajającym się, zapraszając Carey do zaśpiewania wersetu podczas występu Latto.

Obrazy Getty

Kultowa piosenkarka wyłoniła się zza ekranu, pochwaliła się projekcją swojej sylwetki, która odpowiednio rozpadła się w motyle znikające z pola widzenia. Ekran uniósł się, ukazując Carey, ubraną w sięgającą podłogi czarną suknię z rozcięciem na wysokości ud wykończonym klejnotami. Występ był kwintesencją Mariah — wyłoniła się z boku w towarzystwie tancerki, która trzymała ją za rękę, gdy robiła kilka delikatnych kroków divy w dół sceny. Pod koniec setu piosenkarka została (słusznie) obdarowana pięknym bukietem białych kwiatów, ponieważ jest ciebie Mariah Carey. Otóż ​​to. To jest powód.

Wokale były na miejscu, a wygląd zgodny z marką. Carey jest fanką obcisłej sukienki i dużych, teksturowanych blond włosów i to jest dokładnie taki wygląd, jaki podała tego wieczoru. Chociaż nie zbliżyliśmy się do rytmu, uważamy, że można bezpiecznie założyć, że jest bezbłędny.

Next Post

The wonderful world of CAD

WSZYSTKO O CAD CAD: Computer system Aided Style and design to wykorzystanie oprogramowania komputerowego do projektowania i tworzenia cyfrowego rysunku 2D lub modelu 3D. To idealna platforma do tworzenia różnorodnych projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki 3D CAD możesz z łatwością udostępniać, analizować i modyfikować projekty, otwierając drzwi do kreatywności […]