Lenard’s mianuje nowego CEO – Retail World Magazine

Amber Cohen

Były dyrektor operacyjny w historii sukcesu australijskiego drobiu, LenardaHarry Rumpler, został mianowany dyrektorem generalnym.

Dyrektor generalny Lenarda Harry Rumpler.

Zastąpił on założyciela i dyrektora Lenarda, Lenarda Poultera, który pozostanie w firmie i przygląda się różnym możliwościom w przyszłości.

„To z pewnością kolejny krok dla Lenarda i jesteśmy bardzo podekscytowani nominacją Harry’ego i zaangażowaniem się w jego nową rolę”, mówi pan Poulter.

„Harry wykazał się wyjątkowym przywództwem i osiągnął dobre wyniki w krótkim czasie na pokładzie, które miały natychmiastowy pozytywny wpływ na biznes.

„Nie możemy być bardziej podekscytowani faktem, że Harry jest na pokładzie w jego nowej roli” – powiedział.

„Po kilku miesiącach pracy jako COO pracowałem w firmie, poznając różne obszary i wdrażając nowe strategie”, mówi Rumpler.

„Jestem podekscytowany możliwościami, jakie stoją przed nami w Lenard’s, a wraz z zespołem wszyscy patrzymy bardzo pozytywnie zarówno na rozwój sieci detalicznych, jak i franczyzowych.

„Mamy tutaj świetne połączenie doświadczenia i nowych członków zespołu, a dzięki temu pracujemy nad nowymi pomysłami i perspektywami” – powiedział.

Wcześniej Pan Rumpler pracował na wielu stanowiskach, w tym CEO IGA Clean (Metcash), Doradcą Biznesowym CSIRO, a także innymi członkami rady doradczej.

Pan Rumpler dołączył do zespołu Lenarda w styczniu 2022 roku.

Next Post

L'Oreal Paris Voluminous Noir Balm Mascara Recenzja

Advertising and marketing był wszędzie i w końcu to przetestowałem Tusz do rzęs L’Oreal Voluminous Noir Balm. Wiem… balsam do rzęs… to dziwne. Podobnie jak olejki do ust są dziwne. Za każdym razem, gdy używam takiego, który jest olejkiem, mam wrażenie, że jako małe dziecko jadłam pizzę i miałam olejki […]