Lampart Prostota – Krople Deszczu Szafiru

Amber Cohen

Subtelny best w panterkę z czarnymi dżinsami

Szczęśliwego Poniedziałku wszystkim! Jak robiłeś? Przygotowuję się i planuję wkrótce moją podróż do United states of america! Dosłownie nie mogę się doczekać! Jest to jednak ostatni submit dotyczący stroju, który udostępniam tutaj w Wielkiej Brytanii, więc następny, który zobaczysz, będzie pochodził z Sunny The us! Wiem, że przez cały czas będzie około 30 stopni Celsjusza, więc to będzie dla mnie doświadczenie, ha ha. Przynajmniej jest klimatyzacja!

Do tego wyglądu miałam na sobie Koszula Abercrombie & Fitch w panterkę którą kupiłem podczas ostatniej wyprzedaży w Ohio. To naprawdę pochlebne i ładne! Sparowałem go z moim Jegginsy American Eagle Blackktóry umieściłem Całkiem mały pasek do rzeczy wokół, żeby to związać. Na resztę stroju poszedłem z moim Brązowe sandały Stuart Weitzmanmój Plecak Louis Vuitton Palm Springsa niektóre Biżuteria Stokrotka (które zawsze noszę). Zawsze uwielbiam połączenie opalenizny, brązu, szarości i czerni!

Jeśli chodzi o nadruk zwierzęcy, powiedziałbym, że lampart jest moim ulubionym strojem! Nie przepadam już za naprawdę głośnym, odważnym wzorem w panterkę, ale bardziej subtelne, dojrzałe projekty są cudowne. To naprawdę ożywia prosty strój. Muszę też wspomnieć o tych butach, bo są cudowne! Kupiłem je na wyprzedaży w The Outnet i naprawdę je lubię! Zabieram je ze sobą na wakacje! W każdym razie, jak zawsze, daj mi znać, co myślisz o tym stroju! Lorna xx.

Next Post

Gildia jubilerów zmierza do Whitley Bay z nowym otwarciem sklepu

&#13 &#13 &#13 29 czerwca 2022&#13 &#13 Autor: Ruth Faulkner Niezależny sprzedawca biżuterii na zamówienie The Jewelers Guild rozwija się wraz z otwarciem trzeciego sklepu w Witley Bay. &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 &#13 Ten obszar jest zarezerwowany. Proszę Zarejestruj się dla dostępu dla gości, lub Subskrybuj aby uzyskać […]