June 8, 2023

Trending Style

Mistrzowe mody

Koniec letnich ofert w Nordstrom Rack

Moje ulubione białe dżinsy na lato

Białe dżinsy są jednym z moich najczęściej noszonych elementów letniej garderoby i lubię mieć kilka stylów, aby dopasować różne buty i topy w mojej szafie i urozmaicić moje stroje. Często jestem proszony o rekomendacje białego dżinsu, więc zaokrągliłem moje ulubione.

Co nosiłem ostatnio Cz. 83

Wesołego poniedziałku, przyjaciele! Zwykle publikuję to, co ostatnio nosiłem, w środy, ale mój harmonogram trochę się zmienił z powodu zobowiązań sponsorowanych i publikuję to dzisiaj. To trochę doozie, więc weź drugą filiżankę kawy i przygotuj się na przewijanie!

Rozmowa przy kawie 24.07.22

Co za trąba powietrzna w tym tygodniu! W zeszły niedzielny poranek napisałem swoją przemowę przy kawie przed wyruszeniem na lotnisko na naszą podróż do Maine, a jestem już w domu i przygotowuję się do kolejnego tygodnia pracy, spotkań i zobowiązań rodzinnych.

Powrót do szkoły Necessities dla życia w akademiku

Nie mogę uwierzyć, że nadszedł już czas, aby porozmawiać o wysłaniu mojej córki z powrotem do college’u, ale nie możemy dłużej ignorować nieuniknionego. Znaleźliśmy kilka naprawdę dobrych ofert na niezbędne rzeczy do życia w akademiku podczas wydarzenia Powrót do szkoły Macy’s: Teraz do 24 lipca otrzymasz dodatkowe 20% zniżki na sprzęt Powrót do szkoły i nie tylko z kodem BTS!