Jennifer Lopez jest szczera w związku z atakiem paniki wywołanym wyczerpaniem

Amber Cohen

Na szczęście Lopez mówi, że jej ochroniarz zabrał ją do lekarza. Wspomina, że ​​czuła się przerażona, że ​​traci rozum. “[The doctor] powiedział: „Nie, nie jesteś szalony. Potrzebujesz snu… śpij od siedmiu do dziewięciu godzin w nocy, nie pij kofeiny i upewnij się, że masz treningi, jeśli masz zamiar wykonywać tak dużo pracy. Zdałem sobie sprawę, jak poważne mogą być konsekwencje ignorowania tego, czego potrzebuje moje ciało i umysł, aby być zdrowym”.

Jennifer Lopez dobrze posłuchała rady lekarza: w 2020 r powiedział ET że walczyła z depresją związaną z pandemią, pozostając aktywną. „W dni, w których czujesz się źle, ważniejsze jest to, że wstajesz i coś robisz” – powiedziała. „Zrób mały trening w domu, zrób coś, co sprawi, że poczujesz się dobrze, ugotuj coś, co lubisz. Podnieś się – idź dalej”.

J.Lo również otworzyła się na temat jej czasami mniej niż doskonałego zdrowia psychicznego w swoim filmie dokumentalnym Netflix Połowa czasugdzie ujawniła, że ​​tabloidowa obsesja na punkcie jej życia osobistego, a także Naciągacze Odrzucenie Oscara przyczyniło się do okresów bardzo niskiej samooceny. Ale, jak powiedziała, utrzymuje się na duchu, otaczając się rodziną. I oczywiście Bena Afflecka.

Ta historia pierwotnie ukazała się na glamour.com.


Więcej o Jennifer Lopez:


Teraz codzienna rutyna profesjonalnego tancerza:

Nie zapomnij śledzić Attract dalej Instagram oraz Świergot.

Next Post

Walmart Powrót do Przyborów szkolnych

Ten publish jest sponsorowany przez Walmart. Zakupy na powrót do szkoły nie muszą być drogie! Na Walmartmogę dostać wszystkie potrzebne moje dzieci artykuły już od ,25 USD. 10 site wykorzystuje linki partnerskie kiedy klikniesz connection i dokonasz zakupu, możemy otrzymać prowizję. Jako companion Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach. JavaScript […]