Janet Jackson po prostu nosiła najkrótszego, najbardziej tępego Boba w historii – zobacz zdjęcie

Amber Cohen

Z dziesięcioleciami w grze i statusem legendy już wybitym, Janet Jackson nie jest nam nic winien. Kobieta, która dała nam „Rhythm Nation”, „All 4U” i „Doesn’t Actually Matter” wraz z mnóstwem innych hitów i niezapomnianych popkulturowych momentów, zrobiła wystarczająco dużo, by udowodnić, że jest i zawsze będzie, że pisklę.

Ale czasami Jackson lubi wkroczyć z małym przypomnieniem lub dwoma. Świeżo po epickim występie na Essence Fest na szczycie lipca, 14 lipca piosenkarka zabrała się do mediów społecznościowych, aby pochwalić się nową fryzurą, która ma Tryb Edny drży w jej butach.

Jackson przyjechał do Monako, aby wziąć udział w wystawie Christiana Louboutina z samym projektantem. Z tej okazji nosiła najkrótszą warstwową fryzurę typu bob, która idealnie komponowała jej twarz. Najdłuższe pasma opadają kudłato na jej szczękę, a jej drobna grzywka jest przycięta na idealną długość, aby pokazać jej fachowo wygięte brwi. Jej stylista trochę potargał włosy, aby nadać im dodatkową teksturę. Włosy dopełniały jej delikatny glam defeat do makijażystki T. Longtime Preston Menes wyrzeźbił kości policzkowe Jackson do perfekcji ostrej jak brzytwa, rozgrzewając jej twarz ciepłym, głębokim, koralowym rumieńcem. Połyskujący złoty cień, jak piórko rzęsy i kremowe usta w kolorze nude dopełniają całości.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

Next Post

Jak zapewnić lepszą wydajność przewoźników?

Po przekazaniu paczki przewoźnikowi przejmują on również kontrolę nad doświadczeniami klientów po zakupie. Pomimo starań przewoźników o terminowe dostarczanie przesyłek do klientów, opóźnienia pojawiają się codziennie, głównie z powodu nadwyrężania przez przewoźników możliwości dotrzymywania dostaw na czas. To nie wszystko! 7 z 10 najczęstsze przyczyny opóźnień są spowodowane przez przewoźnika […]
B&M posts drop in first quarter sales