Jak zrobić ramki z drutu galerii bez lutowania?

Amber Cohen

Drut galeryjny to bardzo dekoracyjny pasek metalu, którego metalowie używają do tworzenia ramek wokół centralnych kamieni szlachetnych. Zazwyczaj lutują złącza.

Nie lubisz lutować? Nadal możesz używać drutu galeryjnego do robienia ładnych ramek. Oto dwa sposoby. Powinieneś wybierz drut galeryjny, który ma bolce po obu stronach pasków. Ta funkcja pomoże utrzymać kaboszon, którego używasz, zginając zęby na kamieniu. Przydaje się również, jeśli wzdłuż środkowej części paska znajdują się dziury – lub możesz wybić otwór w razie potrzeby.

Pierwszy samouczek jest autorstwa Wyatta White’a dla Beadalon. Używa drutu 20 G do stworzenia kaucji. Początkowo używany jest cieńszy drut, aby pomóc utrzymać razem końce drutu galerii. Złożył tylko połowę zębów. Myślę, że najlepiej jest złożyć je wszystkie, ponieważ te wciąż wyprostowane zęby mogą złapać długie włosy.

https://www.youtube.com/observe?v=Pqn1-6wSpnE

Drugi samouczek przy użyciu drutu galeryjnego używa się tylko prostego pierścienia skokowego do kabłąka. Brytyjska instruktorka to Claire dla Producent biżuterii. Prawdopodobnie wykonałbym też trochę okablowania, aby zabezpieczyć razem końce drutu galerii.

https://www.youtube.com/observe?v=0K1AW6Raww8

Zanim pójdziesz:

Ujawnienie

10 blog może zawierać linki partnerskie. Otrzymuję niewielką opłatę za wszelkie produkty zakupione przez linki partnerskie. To idzie w kierunku wsparcia tego bloga i dostarczania czytelnikom informacji o zasobach. Wyrażone opinie są wyłącznie moje. Byłyby takie exact bez względu na to, czy otrzymam jakiekolwiek odszkodowanie.

______________________________

Next Post

Vanity Fair - Jak pokonać DeSantis; Elon uwalnia sutek; Jamie Campbell Bower on Vecna ​​Memes

Jamie Campbell Bower jest w pokoju z Vecną Memes Gwiazda Stranger Items opowiada o swoich mrocznych nadziejach na sezon piąty, spotykając się z Eddiem Munsonem i wysyłając notatki głosowe Vecny do swojego partnera. CZYTAJ WIĘCEJ “ Droga do pokonania Rona DeSantisa jest prosta przez prawicowe media Doświadczona doradczyni polityczna i […]