Jak zapewnić lepszą wydajność przewoźników?

Amber Cohen

Po przekazaniu paczki przewoźnikowi przejmują on również kontrolę nad doświadczeniami klientów po zakupie.

Pomimo starań przewoźników o terminowe dostarczanie przesyłek do klientów, opóźnienia pojawiają się codziennie, głównie z powodu nadwyrężania przez przewoźników możliwości dotrzymywania dostaw na czas.

To nie wszystko! 7 z 10 najczęstsze przyczyny opóźnień są spowodowane przez przewoźnika — od złego zarządzania magazynem po nieudane próby dostawy.

A najgorsze w tych opóźnieniach jest to, że odpowiedzialność spada na ciebie, a nie na przewoźnika.

Klienci, którzy spotkali się z opóźnieniem w dostawach, które są dla nich najcenniejsze, na pewno nie zrobią już u Ciebie zakupów. A jeśli to nie wystarczy, sfrustrowani byli klienci również kończą posty negatywne recenzje w mediach społecznościowych i zniechęcić potencjalnych klientów do wyboru Twojej firmy.

Jasne jest zatem, że wydajność Twoich przewoźników ma znaczący wpływ na wrażenia klientów (i portfel!).

To powiedziawszy, możesz skorzystać z rozwiązania takiego jak LateShipment.com, które pomoże Ci dostarczyć fenomenalne CX po zakupie i wymierne wyniki, takie jak lepsza jakość usług i gwarancja dostawy na czas od partnera wysyłkowego.

Next Post

Wyprzedaż książek dla dzieci: oszczędzaj na książkach, serialach, powieściach graficznych i książkach z obrazkami!

Dom » Oferty » Wyprzedaż książek dla dzieci: oszczędzaj na książkach, serialach, powieściach graficznych i książkach z obrazkami! Opublikowany: za pomocą Megan na 15 lipca 2022 r | Ten post może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moją politykę ujawniania informacji tutaj. Oto kilka świetnych ofert na rozdziały i książki z obrazkami! […]