Jak powierzchnia handlowa pomaga kształtować przyszłość dzielnicy uniwersyteckiej w Calgary

Amber Cohen

Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider.

James RobertsonPrezydent i CEO, University of Calgary Qualities Teamomówiono niedawne dodanie kilku sprzedawców detalicznych w dzielnicy uniwersyteckiej o mieszanym użytkowaniu.

Robertson przedstawia aktualne informacje na temat ogólnego rozwoju, powodów, dla których detaliści otwierają tam sklepy, ogólnego znaczenia posiadania handlu detalicznego w budowaniu społeczności oraz tego, co jest w sklepie na przyszłość.

https://www.youtube.com/look at?v=xPMwnS46qng

Seria wywiadów wideo autorstwa Retail Insider jest dostępny na YouTube.

Połączyć się z Mario Toneguzzi, weteran branży medialnej od ponad 40 lat i nazwany w 2021 roku Prime 10 Dziennikarz Biznesowy na świecie i jedyny Kanadyjczyk – aby dowiedzieć się, jak możesz opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoim przesłaniem i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jest starszym krajowym dziennikarzem biznesowym w Retail Insider i właścicielem Mario Toneguzzi Communications Inc. i można się z nim skontaktować pod adresem [email protected]

Wywiad z tym odcinkiem:

Polub, udostępniaj i subskrybuj Mario Toneguzzi na YouTube!

Śledź Mario:

Sprawdź także inne serie oferowane przez Retail Insider, w tym podcast The Weekly i The Interview Collection, które są dostępne w Apple Podcasts, Stitcher, TuneIn, Google Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowanego kanału RSS dla Simplecast i innych odtwarzaczy podcastów.

Śledź Insider Detaliczny:

Podziel się swoimi przemyśleniami!

NAJNOWSZE FILMY O POufnych informacjach o handlu detalicznym

Next Post

*GORĄCE* Apple AirPods z etui ładującym (2. generacji) wysłane za jedyne 99,99 USD plus więcej!

Dom » Oferty » *GORĄCE* Apple AirPods z etui ładującym (2. generacji) wysłane za jedyne 99,99 USD in addition więcej! Opublikowany: za pomocą Gretchen na 11 lipca 2022 r | Ten submit może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moją politykę ujawniania informacji tutaj. Pospiesz się i zdobądź te Apple AirPods z […]