Jack Harlow ma na sobie koszulkę Lil Nas X na BET Awards 2022

Amber Cohen

Jack Harlow ogłasza modę, aby wesprzeć swojego przyjaciela i współpracownika podczas niedzielnego wieczoru BET Awards. 26 czerwca muzyk „First Class” pojawił się na czerwonym dywanie w sklepie Lil Nas X po odrzuceniu nominacji rapera „Montero”. Harlow, który w zeszłym roku wydał „Industry Baby” z Lil Nas X, miał na sobie czarną koszulkę z grafiką ozdobioną zdjęciami rapera, którą połączył z czarnymi spodniami Givenchy z łańcuszkiem, a także derbami marki. Harlow, który ma wystąpić na ceremonii, został skrytykowany za nominację dla najlepszego męskiego artysty hip-hopowego jako białego rapera.

Przed występem Lil Nas X zadzwonił do sieci po otrzymaniu w tym roku zerowej nominacji, mimo że otrzymał różne wyróżnienia od Grammy, MTV VMA i AMA wcześniej w 2022 roku. W piątek raper wydał „Late to Da Party” z tekstem “F * ck BET”. Niedawno opisał również swoją „bolesną i napiętą” historię z BET w krótkim czasie oświadczenie dla Rolling Stone, dzieląc się tym, że jego występ na zeszłorocznej gali rozdania nagród przyszedł z kilkoma zastrzeżeniami i skargami. Jednak sieć stwierdziła, że ​​oświadczenie Lil Nas X jest „po prostu nieprawdziwe” i powiedział, że pomimo miłości do rapera, nie został nominowany przez akademię głosowania BET.

Przyjrzyj się bliżej strojowi Harlowa na BET Awards.

Next Post

Jak małe i średnie firmy mogą usprawnić swoje rozliczenia podatkowe

Według Sarah Lawrence, założycielki i dyrektora generalnego usług księgowych, Scorching Toast i członkini rady doradczej Xero Companion Advisory Council, Sarah Lawrence, nadszedł czas na koniec roku finansowego (EOFY) . Lawrence ujawnił najważniejsze wskazówki dla małych i średnich firm dotyczące korzystania z tego EOFY w celu usprawnienia ich zeznań podatkowych. Wyprzedź […]
Jak małe i średnie firmy mogą usprawnić swoje rozliczenia podatkowe