June 8, 2023

Trending Style

Mistrzowe mody

Grupa Namdhari wkracza w segment produktów gotowych do gotowania

Grupa Namdhari’s niedawno dodała do swojego portfolio nowe produkty, wprowadzając na rynek dwie nowe odmiany gotowych ciast i chutney w proszku.

Gurmukh Roopra, CEO, Namdhari’s Group, komentując uruchomienie, powiedział: „Obserwowaliśmy tę przestrzeń już od jakiegoś czasu i obserwujemy stały wzrost popytu, zwłaszcza podczas blokady i później. Obecnie koncentrujemy się na Bengaluru, ponieważ uważamy, że istnieje tu ogromny rynek mokrego ciasta. Ponadto udostępnienie tych ciast w ramach naszego modelu subskrypcji i harmonogramów dostaw we wczesnych godzinach porannych zwiększy również wrażenia z dostaw dla naszych obecnych ponad 10 000 użytkowników aplikacji. Wkrótce firma planuje zwiększyć skalę działalności i udostępnić te produkty również w Hyderabadzie i Bombaju”.

Produkty są dostępne w całym Bengaluru we wszystkich sklepach Simpli Namdhari i Namdhari Contemporary. Klienci Simpli Subscribe mogą również zamawiać ciasta i chutney za pośrednictwem aplikacji wraz z 2000 innymi produktami. Zamów przed godziną 22 poprzedniego wieczoru i zapewnij dostawę do godziny 7:00 następnego dnia rano.


Poprzedni artykułTiger Shroff przedstawia zupełnie nowy thought retail outlet ASICS w Atmosphere Mall w Gurugram
Następny artykułGrupa Flipkart zobowiązuje się do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla netto do 2040 r.