Greens & Goodness rozszerza asortyment białek roślinnych

Amber Cohen

Baiada Zieloni i dobroć wprowadziła na rynek nową roślinną gamę mrożonych dań i przekąsek, wytwarzanych z „premium” białka na bazie grochu.

Nowa gama dostępna wyłącznie dla Woolworths obejmuje sznycel ze złotego czosnku i ziół, bryłki złotej tempury, kijowskie soczyste czosnek i pietruszkę oraz pikantne bombay.

Dołącza do istniejącej linii chłodzonych posiłków i przekąsek Greens & Goodness dostępnych w Romeo’s.

Zalety produktu

Greens & Goodness twierdzi, że jej produkty zapewniają kluczowe korzyści odżywcze.

„Groszek jest bardzo pożywny i oferuje białko i błonnik, a jednocześnie ma niską zawartość tłuszczu” – mówi marka. „Zawierają również niezbędne mikroelementy, w tym witaminę C i K”.

Greens & Goodness dodaje, że groszek jest „jednym z najbardziej zrównoważonych ekologicznie źródeł białka i ma niższy ślad węglowy i zużycie wody w porównaniu z innymi powszechnymi źródłami białka”.

Poparte badaniami

Według badań przeprowadzonych przez Baiadę, w co czwartym badanym gospodarstwie domowym znajduje się obecnie co najmniej jeden reduktor wegetariański, wegański lub mięsny. Według firmy oznacza to prawie 26 miliardów dolarów wydatków konsumenckich w gospodarstwach domowych.

„Podczas gdy istniejąca oferta białek roślinnych koncentruje się na dobrym zdrowiu”, mówi Baiada, „badania sugerują, że konsumenci szukają większej wygody oraz lepszego smaku i tekstury w porównaniu z obecnymi ofertami roślinnymi”.

Greens & Goodness powstała z zamiarem ułatwienia konsumentom przygotowywania i udostępniania produktów roślinnych.

Next Post

Charles Nobel przygląda się ekspansji z okazji 50-lecia

Rodzinny i prowadzony przez rodzinę biznes jubilerski, Charles Nobel świętuje swoje 50-lecie i powiedział, że koncentruje się na ulepszeniu swojej oferty biżuterii diamentowej w przyszłości. Firma New Milton została założona w 1972 roku przez Keitha i Jenny Bollard, a para przeniosła się z północnej Anglii, aby realizować wspólne ambicje zawodowe. […]
'Westworld' Season 4’s Teddy Scene Explained with Reactions