Glass Heels Are Bound to Be Summer’s Hottest Shoe Trend

Amber Cohen

Pozwól, że namaluję ci obraz: to twoje za chwilę— może w końcu zawiązujesz węzeł, jesteś na wymarzonych wakacjach, albo po prostu jesteś na parkiecie, żyjąc najlepszym życiem. Teraz, gdy widzisz fantazję, co masz na sobie w tym momencie? W perspektywie bardziej „normalnego” lata to pytanie ma większą wagę niż wcześniej. Po raz pierwszy od dwóch lat zniesiono ograniczenia w podróżowaniu, świat powoli zaczął zarządzać COVID-19, a perspektywa ponownego rozkręcenia jest w zasięgu ręki. Wraz z tą nową wolnością pojawia się możliwość ponownego fantazjowania o modzie — możemy marzyć o tym, w co się ubrać na specjalną okazję lub o nowych sposobach zabawy z makijażem. Jest tak wiele powodów do ekscytacji, ale dla mnie moment, w którym jestem najbardziej podekscytowany, to po raz kolejny wsunięcie się w parę szpilek (i wiem, że nie tylko ja czuję się w 10 sposób).

W rzeczywistości to, co zaczęło się jako forma ubioru zemsty, aby nadrobić stracony czas, znalazło swoją prawdziwą podstawę w trendach obuwniczych. Tak, wszyscy widzieliśmy szum wokół innych ryzykownych trendów (pomyśl: mini spódniczki lub wycięcia), a nawet odbyliśmy całe rozmowy kulturowe na temat estetyki mody, która robi najwięcej (hem, ubieranie się z epoki złoczyńców), ale żadnych innych trendów przykuły pełną uwagę modowego zestawu jak obuwie. Od powstania idyllicznych butów inspirowanych księżniczką, ryzykownych, niebotycznych sandałów na platformie czy ewidentnie kobiecej szpilki barbie, w zasadzie wszyscy żyjemy w najdzikszej fantazji Carrie Bradshaw. Biorąc pod uwagę klimat, było tylko kwestią czasu, kiedy pojawi się kolejny trend obuwniczy, a najnowszym są szklane szpilki.

Jeśli zastanawiasz się, czym dokładnie jest ten styl, nie martw się. Przed nami przedstawiamy, czym one są, jak je nosić, dlaczego obstawiamy, że będą duże tego lata, i zaokrągliliśmy 31 najlepszych szklanych szpilek, które można teraz robić. Uwaga: te szklane szpilki mogą przebić serce.

Next Post

When Is the Next Victoria’s Secret Semi-Annual Sale?

Lato 2022 Półroczna wyprzedaż Victoria’s Secret jest NA ŻYWO! Zaczęło się 14 czerwca, czyli ponad tydzień wcześniej niż w zeszłym roku. Oto, co musisz wiedzieć, aby to zrobić. Kup wyprzedaż To wydarzenie, na które kupujący z niecierpliwością czekają: półroczna wyprzedaż Victoria’s Secret. Poszukiwacze okazji uwielbiają to, ponieważ sprzedawca oferuje spektakularne […]