Funko Pop! Rocks BTS 7-Piece Set Available to Pre-Order Now for $83.88 Shipped (Walmart Exclusive)

Amber Cohen

Funko Pop!  Skały: BTS – Masło – 7 szt.

Słyszysz 10 krzyk? Walmart właśnie upuścił ekskluzywny Funko POP! Zestaw Rocks BTS!

Fani BTS! Jeśli marzyłeś o więcej gadżetów BTS, wkrótce będziesz mógł to wyświetlić Funko POP! Kolekcja Rocks BTS dedykowany zespołowi! Po prostu przejdź do Walmart.com gdzie mają Walmart Special Funko POP! Rocks BTS – 7-częściowy zestaw masła dostępne w przedsprzedaży za 83,88 USD wysłane!

To może wydawać się drogie, ale daje to 11,98 USD za sztukę winylową – czyli nieco poniżej średniej ceny pojedynczego Funko POP! postać.

Zamów już dziś w przedsprzedaży z przewidywaną datą wysyłki na początek grudnia, w sam raz, abyś najfajniejszy krewny na wakacjach. Kto nie pamięta ich niekończącej się miłości do ulubionego boysbandu?!

Funko Pop!  Skały: BTS – Masło – 7 szt.

Popularny Koreański zespół chłopięcy właśnie trafił na pierwsze miejsce na liście Billboards Artist 100, dzięki ich najnowszemu albumowi Proof. Fani uwielbiają nowy album i grają przy nim codziennie, a Funko POP! postanowił przyłączyć się do zabawy z tą nową kolekcją BTS.

Przedstawia Jin, Sugę, J-Hope, RM, Jimina, V i Jungkooka, z których każdy ma na sobie odjechany strój i włosy, których używali w Masło teledysk. Wyglądaliby tak fajnie, aby wyświetlić scenę z teledysku!

Nigdy nie przegap okazji! Zapisz się na bezpłatny biuletyn Hip2Preserve!

Next Post

'Westworld' Season 4’s Teddy Scene Explained with Reactions

Poniżej spoilery. Czy ktokolwiek kiedykolwiek? naprawdę martwy Świat Zachodu? Jeśli chodzi o gospodarzy, nikogo nie ma zbyt długo, zwłaszcza po nieustannym recyklingu „pereł” i świadomości w zeszłym sezonie. Ale serial pozornie nas oszukał, gdy jedna postać zmarła i zniknęła na cały sezon – z pewnością oznaczało to, że odszedł, prawda? […]
'Westworld' Season 4’s Teddy Scene Explained with Reactions