Frasers Group podobno rozważa ofertę „I Saw It First”

Amber Cohen

MODA

18 lipca 2022 | autor: Natalie Fresens

Frasers Team podobno rozważa zakup sklepu z modą fast style z Manchesteru I Noticed It Very first.

Według The Telegraph, grupa, do której należą m.in. Sports Direct, Jack Wills, Flannels i Household of Fraser, może w najbliższych tygodniach dodać markę e-commerce do swojego rosnącego portfolio.

Jednak źródła publikacji stwierdziły, że transakcja może nadal nie zostać przeprowadzona.

Kamani uruchomił I Noticed It Initial w 2017 roku po tym, jak pomógł swojemu bratu Mahmudowi znaleźć Boohoo w 2006 roku. Kamani był wcześniej dyrektorem handlowym w Boohoo i pomógł rozwinąć się w globalne imperium mody, zanim odszedł i założył ISawItFirst.

Jako bezpośredni konkurenci, Boohoo i Frasers Group walczyły wcześniej o sprzedawców detalicznych, którzy zmagają się z problemami, a ostatnim z nich jest strona modowa on-line Missguided.

Pomimo doniesień, że Boohoo robił ruch, Frasers przejął zmagającego się z problemami detalistę na początku czerwca po tym, jak upadł pod administrację.

Od czasu przejęcia były dyrektor generalny i założyciel Missguided, Nitin Passi, powrócił na czele marki, stwierdzając, że był „zaangażowany w odbudowę [its shareholder’s] zaufanie”.

Wyślij 10 artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj

Next Post

Biżuteria i akcesoria inspirowane zwierzętami z mosiądzu i srebra autorstwa CoppertistWu

Coppertist.wu to grupa amerykańskich rzemieślników, którzy specjalizują się w niesamowitej biżuterii i dodatkach z litego metalu. Ich projekty inspirowane zwierzętami są cudownie misterne, jak widać z wyboru moich ulubionych. Te projekty są wykonane techniką odlewania w wosku traconym, co oznacza, że ​​oferują również niestandardowe usługi dla innych metali oprócz mosiądzu […]