DPD wprowadza pierwsze w Wielkiej Brytanii inteligentne szafki

Amber Cohen

DPD współpracuje z firmą Quaident specjalizującą się w inteligentnych szafkach, aby umożliwić swoim klientom po raz pierwszy odbiór towarów z paczkomatów.

Firma Quadient zainstaluje początkowo 500 bezdotykowych, bezpiecznych szafek, a docelowo planuje ich 5 tys. 200 pierwszych szafek będzie znajdowało się w całodobowych obiektach zewnętrznych, takich jak osiedla mieszkaniowe, parkingi serwisowane i uczelnie wyższe.

Odbiorcy paczek będą mogli wybrać dostawę w skrytce z powiadomień o doręczeniu DPD. Gdy przesyłka znajdzie się w szafce, otrzymują potwierdzenie, a następnie mogą uzyskać dostęp do swojej przesyłki za pomocą jednorazowego kodu PIN lub skanując kod QR w powiadomieniu, aby otworzyć właściwe drzwi szafki.

Elaine Kerr, dyrektor generalny DPD UK, powiedziała: „Nasi odbiorcy paczek mają już możliwość przekierowania dostawy do wybranego przez siebie punktu odbioru za pomocą aplikacji DPD lub z powiadomień o paczkach, ale teraz będą mogli również wybrać dostawę inteligentną skrytką. Wiemy, że dla niektórych osób bezpieczny i wygodny punkt odbioru paczek poza domem będzie pożądany.”

Ian Caminsky, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający Parcel Locker Solutions DACHIT/UKI w firmie Quadient, powiedział: „Ponieważ liczba paczek wysyłanych w Wielkiej Brytanii stale rośnie, ludzie muszą mieć więcej opcji dostawy, które pasują do ich codziennego życia. Paczkomaty odgrywają coraz ważniejszą rolę w tej mieszance: zapobiegają kradzieży, zapewniają dostępność 24/7 oraz pomagają obniżyć koszty i wpływ na środowisko powtarzających się prób ponownego doręczenia.

Kredyty obrazkowe:

Next Post

Marjorie i Steve Harvey kontynuują zdobywanie Paryża szturmem, ubrani w Monota, Toma Forda, Diora i innych + Gdzie szukać stylizacji!

&#13 &#13 Para, która wyznacza wszystkie nasze cele związane z stylem, ponownie uderza w kolejną serię występów podczas tego Tygodnia Couture w Paryżu! Duet mąż-żona Steve i Marjorie Harvey wielokrotnie widziano ramię w ramię, a stroje (po raz kolejny) nie zawiodły! Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły oraz informacje o tym, gdzie […]