June 8, 2023

Trending Style

Mistrzowe mody

Dlaczego Twoje naturalne włosy ciągle się łamią

Mając wszystkie porady dotyczące włosów w Internecie, czasami bierzemy udział w pewnych praktykach, które naszym zdaniem są dobrym pomysłem, ale na dłuższą metę mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

I chociaż szkody zostały wyrządzone, szukamy wszystkich środków, jakie możemy znaleźć, aby rozwiązać dilemma. Jak mówią:

Lepiej jest zapobiegać niż leczyć”.

Lepiej zapobiegać tym problemom, niż je rozwiązywać/leczyć.

vlogerka urody Seun Okimi ma nowy film na swoim kanale YouTube, w którym opowiada o wszystkich rzeczach związanych z naturalnym łamaniem włosów.

Na swoim kanale napisała:

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

W tym filmie omawiam, jak naprawić łamliwość na naturalnych włosach poprzez zapobieganie i jak prawidłowo rozczesywać i obchodzić się z naturalnymi włosami, a po drugie poprzez naturalną naprawę łamania włosów za pomocą takich rzeczy, jak zabiegi proteinowe na łamanie i głębokie odżywianie, aby uniknąć łamania.

Omawiam również siłę niewielkiej manipulacji i stylizacji ochronnej w celu utrzymania długości oraz jak zachować długość na włosach naturalnych lub rozluźnionych, lub dowolnym rodzaju włosów poprzez te rzeczy. Łamanie włosów może wystąpić na czubku głowy, karku, linii włosów lub na całym ciele. W tym filmie podam wskazówki, jak tego uniknąć i omówię rzeczy, które możesz robić, a które powodują łamanie włosów. Mam nadzieję, że Ci to pomoże!

Obejrzyj poniżej: