Cyfrowa frytownica powietrzna Gourmia 8-kwarta Tylko 59 USD Wysyłana na Walmart.com (zwykle 89 USD)

Amber Cohen

Frytownica powietrzna Gourmia

Walmart ma frytownicę, którą pokochasz!

Pospiesz się do Walmart.com gdzie możesz zdobyć punkty Gourmia 8-kwarta frytkownica powietrzna za jedyne 59 USD wysłane (zwykle 99 USD)!

Ten 8-kwarta frytkownica powietrzna oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby nakarmić całą rodzinę i pozwala szybko i równomiernie gotować jedzenie i sprawić, że będzie chrupiące z niewielką ilością oleju lub bez! Smażyć na powietrzu, piec, odwadniać i nie tylko dzięki czytelnym ustawieniom. Poinformuje Cię nawet, kiedy dodać jedzenie po podgrzaniu, a kiedy obrócić jedzenie podczas gotowania! Kosz i tacę na owoce można myć w zmywarce, co ułatwia czyszczenie!

Sprawdź te recenzje…

UWIELBIAM moją frytownicę powietrzną! Nie znam marki Gourmia, ale proszę, niech cię to nie powstrzyma. Jest tak wszechstronny. Możesz zrobić boczek, warzywa, paluszki mozzarelli, WSZYSTKO we frytownicy. Również rozmiar jest świetny w cenie. Czyszczenie jest również łatwe, ponieważ ma wewnątrz powłokę podobną do ceramicznej patelni. To moja pierwsza frytkownica powietrzna i nie mam nic negatywnego do powiedzenia na temat tego przedmiotu.


Nic nie przebije smażonego jedzenia (poza poczuciem winy)! Po zakupie tej frytownicy pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, były paluszki z kurczaka i WOW, jestem zdumiony! Tyle chrupania i mało oleju! Zrobiłam też frytki i placki ziemniaczane! Ta frytownica powietrzna ma tak wiele fajnych funkcji, jak odwadniacz, że nie mogę się doczekać, aby spróbować. Kolejną rzeczą, którą uwielbiam, jest to, że łatwo się ją czyści i nie ma poczucia winy w jedzeniu ulubionych produktów. Absolutna zmiana w grze! Możesz piec, smażyć, podgrzewać, suszyć i wiele więcej. Jestem naprawdę zadowolona z tego produktu!


Wypróbuj te pyszne przepisy z nową frytownicą!

Next Post

Piękna skóra jako podkład do haftowania koralików | Igły Glovera

Wielu haftujących koralików woli używać Sztywne rzeczy Lacy które są usztywnianym filcem, zwykłym filcem lub zamszem jako ich podstawą. Widziałem, jak koraliki używają markerów do pokolorowania wspomnianych podkładów, aby to, co faktycznie prześwitowało między koralikami, było skoordynowane kolorystycznie. Ładna skóra to świetna alternatywa, jeśli chcesz pokazać więcej tła. Ten stary […]