Co nosiłem ostatnio Cz. 83

Amber Cohen

Rozmowa przy kawie 24.07.22

Co za trąba powietrzna w tym tygodniu! W zeszły niedzielny poranek napisałem swoją przemowę przy kawie przed wyruszeniem na lotnisko na naszą podróż do Maine, a jestem już w domu i przygotowuję się do kolejnego tygodnia pracy, spotkań i zobowiązań rodzinnych.

Powrót do szkoły Necessities dla życia w akademiku

Nie mogę uwierzyć, że nadszedł już czas, aby porozmawiać o wysłaniu mojej córki z powrotem do college’u, ale nie możemy dłużej ignorować nieuniknionego. Znaleźliśmy kilka naprawdę dobrych ofert na niezbędne rzeczy do życia w akademiku podczas wydarzenia Powrót do szkoły Macy’s: Teraz do 24 lipca otrzymasz dodatkowe 20% zniżki na sprzęt Powrót do szkoły i nie tylko z kodem BTS!

Zaopatrz się w podstawowe informacje na temat końca lata w Gap Manufacturing facility

Wszyscy już wiecie, że szorty i t-shirty to prawie mój letni mundurek. Nie mam nic przeciwko wydawaniu trochę więcej, ponieważ noszę je tak dużo, ale często dostaję prośby o bardziej ekonomiczne wersje, więc zamówiłem kilka letnich podstaw z Hole Manufacturing unit, aby wypróbować.

QVC Ulubione znaleziska w domu i urodzie

Odkąd zaczęłam współpracować z QVC, odkryłam wiele wspaniałych produktów kosmetycznych, które stały się stałymi bywalcami mojej rotacji, ale mają też wiele dobrych ofert dla domu. Ulubione znaleziska w tym miesiącu to mieszanka obu!

Next Post

Minnie Lane zatrudnia przedstawicieli hurtowych w Nowym Jorku i Los Angeles (zdalnie)

Zdjęcie dzięki uprzejmości Minnie Lane Kim jesteśmy:Minnie Lane to współczesna linia biżuterii z siedzibą w Nashville, TN. Wprowadzona w 2017 roku przez stylistkę i dyrektor artystyczną Minnie Lane Phillips (Mimi), jej imiennikowa linia biżuterii celebruje młodzieńczą zabawę w elegancki i ponadczasowy sposób. Historia sztuki miesza się z popkulturą, tworząc odświeżającą […]